Exvega star pegasus oyuncu koltuğu nasıl?

Andromeda yı tavsiye ediyorlar. Aralarındaki fiyat farkı da 7-8 bin TL aradaki farkı karşılayacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Hocam ne alakası var ama aynı koltuğun modeli zaten 5K gidip de bir hoparlör ve ışık için 7K eklemeye gerek var mı? O da soru işaret.

Hocam sanırım siz ürünün sadece başlığını okudunuz, ürün açıklamalarını kıyaslayınız. pistondan, mekanizmaya, kolçağa, kullanılan süngere kadar farklı. elektronik donanımlara hiç girmeden koltuk anlamında bir çok farklılık var.

Hocam sanırım siz ürünün sadece başlığını okudunuz, ürün açıklamalarını kıyaslayınız. Pistondan, mekanizmaya, kolçağa, kullanılan süngere kadar farklı. Elektronik donanımlara hiç girmeden koltuk anlamında birçok farklılık var.

Bahsettiğiniz şeyler 7 liralık bir fark değil inanın bana. Örneğin class3 amortisör 250 lira ise class4 300 liradır. Ve iki koltukta da kullanılan 60DNS sünger diye biliyorum. Yani iki katından daha fazlaydı fiyat çıkaracak bir fark yok.

Hocam ben inceledim, aşağıda size iletiyorum, o halde bir hesaplayın. lütfen bilmediğimiz konularda yanlış bilgi aktarmayalım.

Farklar:

Daha iyi ayak ve piston
Yarasa mekanizma
4D kolçak
4D Kolçak Pedi
Visco sünger
sabit ayak seti
Stereo bluetooth hoparlör
Animasyonlu rgb sistem + kablosuz çalışabilme + powerbank + sese duyarlılık özelliği + mobil uygulama desteği.

Hocam ben inceledim, aşağıda size iletiyorum, o halde bir hesaplayın. Lütfen bilmediğimiz konularda yanlış bilgi aktarmayalım.

Farklar:

Daha iyi ayak ve piston.
Yarasa mekanizma.
4D kolçak.
4D kolçak pedi.
Visco sünger.
Sabit ayak seti.
Stereo Bluetooth hoparlör.
Animasyonlu RGB sistem + kablosuz çalışabilme + powerbank + sese duyarlılık özelliği + mobil uygulama desteği.

Ben sana fark yok demedim 7 bin TL etmez aradaki farklar dedim ve hala etmez. Daha iyi ayak dediğinde sadece birisi siyah kaplama diğeri krom renkte bir fark yok, ayrıca visco değil poliüretan kumaş sadece destek kısımlarında visco mevcut. Daha neyin ne olduğunu bilmeden benim bilmediğimi söylemen komik duruma düşürür seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı