Exvega star pegasus oyuncu koltuğu nasıl?

Ben sana fark yok demedim 7 bin TL etmez aradaki farklar dedim ve hala etmez. Daha iyi ayak dediğinde sadece birisi siyah kaplama diğeri krom renkte bir fark yok, ayrıca visco değil poliüretan kumaş sadece destek kısımlarında visco mevcut. Daha neyin ne olduğunu bilmeden benim bilmediğimi söylemen komik duruma düşürür seni.

Hocam bir gerçeklik vardır, üründe kullanılan malzemenin bir fiyatı vardır, bu şekilde fiyatlanır. Sizin bakış açınız çok farklı, sizin bakış açınıza göre mutfak sandalyeside 500 tl, ona da oturuluyor, ona da oturuluyor. Sizin rgb ya da hoparlörü, daha iyi bir mekanizma sistemini, viscoyu kullanmıyor olmanız başkasının kullanmayacağı anlamına gelmiyor, sizin kullanmıyor olmanız da bunun değerini sıfıra indirmiyor. Bir önceki mesajınızda amortisör fiyatını yazarak bir değerleme yapmak istediniz, ben size farkları listeledim, listeye göre yanlarına fiyatı yazarak yine sizin hesap şeklinize göre hesaplayın lütfen.

İlk mesajımda belirttiğim gibi, eminim şu koltuğu razer, asus filan yapsaydı ve 40-50k ya satışa alsaydı hepimiz aaa ooo filan yapardık.

Hocam bir gerçeklik vardır, üründe kullanılan malzemenin bir fiyatı vardır, bu şekilde fiyatlanır. Sizin bakış açınız çok farklı, sizin bakış açınıza göre mutfak sandalyeside 500 TL, ona da oturuluyor, ona da oturuluyor. Sizin RGB'ya da hoparlörü, daha iyi bir mekanizma sistemini, viscoyu kullanmıyor olmanız başkasının kullanmayacağı anlamına gelmiyor, sizin kullanmıyor olmanız da bunun değerini sıfıra indirmiyor. Bir önceki mesajınızda amortisör fiyatını yazarak bir değerleme yapmak istediniz, ben size farkları listeledim, listeye göre yanlarına fiyatı yazarak yine sizin hesap şeklinize göre hesaplayın lütfen.

İlk mesajımda belirttiğim gibi, eminim şu koltuğu Razer, ASUS filan yapsaydı ve 40-50k ya satışa alsaydı hepimiz AAA ooo filan yapardık.

İnan bana dediğimi anlamak istemiyorsun. Her malın bir bedeli vardır. Tabii ki ek konulan şeyler için fiyat artar ama bu yapılanların karşılığı değil. Sen ille de bunu yapmış şunu yapmış diye tutturuyorsun ama ederi nedir? Değer mi? Bunları hüç sorgulamak yok sende. Zaten bu kafadaki insanlar sayesinde bu firmalar bu tür ürünleri bu kadar fiyata koyup satabiliyor.

Geri
Yukarı