Exxen Exxen bilgisayarda açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yosemite Sam

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Amasya Geydoğan
Daha fazla  
Bilgisayarda her türlü tarayıcı denedim açılmıyor sadece telefondan açılıyor. Açılıyordan kast ettiğim içerikler.

Üstat peki DVI to HDMI olsa da mı kurtarmaz? İlla monitörde HDMI ya da Display Port girişi mi olması lazım?

Çözebilen yok mu ya koca forumda?
Evde başka PC'den girebiliyorum aynı internet IP'si üzerinden fakat kendi PC'mde açılmıyor hala garip bir şekilde.

Ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim. Netflix'e rakip olacakmış ülkenin %50'sinden fazlası VGA kullanırken böyle bir problem olması, ücretini ödediğimiz halde içerikleri izleyemediğimiz bir proje olmuş. Umarım kısa zaman içerisinde güncelleme getirirler. Peki harici yazılım kullanarak bu Player'i çalıştırma gibi bir durum söz konusu olabilir mi @Recep Baltaş

Ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim. Netflix'e rakip olacakmış ülkenin %50'sinden fazlası VGA kullanırken böyle bir problem olması, ücretini ödediğimiz halde içerikleri izleyemediğimiz bir proje olmuş. Umarım kısa zaman içerisinde güncelleme getirirler. Peki harici yazılım kullanarak bu Player'i çalıştırma gibi bir durum söz konusu olabilir mi @Recep Baltaş

Yazılım değil ama donanım kullanılarak kırılabiliyormuş...

Çözebilen yok mu ya koca forumda?
Evde başka PC'den girebiliyorum aynı internet IP'si üzerinden fakat kendi PC'mde açılmıyor hala garip bir şekilde.
VGA mı kullanıyorsunuz? İzleyemezsiniz.

Çok sacma girişlerden bahsedip çözüm demişssiniz herkes su anda dönüştürücü almıştır yanlışlıkla çok sacma 2 gündür giremiyordum MSI DP ile bağlı 2. monitörüm ise DVI. Bugün sunucu iyileştirmesi yapıldı Exxen'de ve sorun ortadan kalktı.

Artı -1 Eksi
Ben de aynı sorunu yaşıyorum, Tor üzerinden girmeye çalıştım fakat sanki daha Exxen kullanıma açılmamış gibi Exxen sitesine girdiğimde 1 Ocak'ta YAYINDA yazısıyla ve sarı bir arka planla karşılaşıyorum. Başka çözüm yolu var mı?
Tor tarayıcısını denedim fakat EXXEN 1 OCAK'TA AÇILACAK gibi bir yazı var, daha açılmamış gibi, var mı çözümünü bulan?
Ben de aynı sorunu yaşıyorum, Tor üzerinden girmeye çalıştım fakat sanki daha Exxen kullanıma açılmamış gibi Exxen sitesine girdiğimde 1 Ocak'ta YAYINDA yazısıyla ve sarı bir arka planla karşılaşıyorum. Başka çözüm yolu var mı?

Son düzenleme:
Belki çözüm Android emulatör ile Exxen uygulamasını indirerek olabilir ona da bir engel gelmezse tabii, yine monitörle alakalı bir durum olduğunu fark etmezse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı