Exxen kullanıma açıldı!

1609438799671.png

Acun Ilıcalı'nın yaptığı Türkiye'nin dijital platformu Exxen kullanıma açıldı. Biraz göz gezdirdim garip projeler var. Şu an da gözüme tosuncuk adlı proje çarptı. 7 gün ücretsiz zaten onu izlemeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu platform hakkında? Ve almayı düşünüyor musunuz?

1609438836737.png

Neden itici? Yanlış anlamayın sadece sebebini sordum yoksa ben de bilmiyorum tam 😊
Küçük çocuklar orijinal Masterchef'teki yarışmacılar gibi olmak için zorluyor ve inanılmaz yapmacık.

Küçük çocuklar orijinal Masterchef'teki yarışmacılar gibi olmak için zorluyor ve inanılmaz yapmacık.

Yabancı Masterchef Junior'lar bizim asıl Mastercheflerden iyi yapıyordu vallahi. Türkiye'de böyle olacağını sanmıyorum ama yurtdışı versiyonunu izlemek baya zevkli gelmişti bana.

Bana siteyi yanlışlıkla açmışlar gibi geldi. Hiçbir şey yapamıyorum. Sanırım denemeyeceğim bile.

Reklamlı versiyonu 10₺, reklamsız versiyonu 20₺ olmuş.
Netflixin pahalısı, az içeriklisi, kötüsü, ama... Ama Türk yapımı. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 (!)

20 liramla rezil olacağıma 18 liramla krallar gibi dizi, film, anime, belgesel izlerim. Exxendeki tek izlenebilir içerik Tolgshow. Onun dışında YouTuber fanları için yapılmış Türk yapımı Netflix.

Yeni konular

Geri
Yukarı