Yaanimail kullanıma açıldı

Yaanimail web sitesi ve Android iOS uygulamaları ile kullanıma açılmış, hayırlı olsun 😍

İnşallah daha güzel olucak ismini de çözüm bulunursa çok güzel olacak. Türk uygulamaları inşallah gelişir sırf bu yüzden yazılım dillerini öğreniyorum. Ve bu konuda ileride destek sunmak istiyorum.

Mevcut hükümet yüzünden açılan hiç bir Türk sistemi güven sağlamayacaktır, çünkü ülkemizde gizlilik, güvenlik, yoktur! Yolsuzluk almış başını yürümektedir, hakimler savcılar rüşvet ve korku içinde dava kararlarını vermektedir. O yüzden ülkemiz leş ve ayağı kokan hukukun olmadığı, insanların özgürlüğünün kısıtlandığı ekonomide Arjantin ve Venezuela'dan sonra gelen en boktan ülkedir.
Tabi ya ne demezsin! Çık mahkeme salonuna rüşvet ver bakayım nasıl kafana geçiriyorlar. Yol geçen ahırı sandın herhalde burayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii yaw ne demezsin! Çık mahkeme salonuna rüşvet ver bakayım nasıl kafana geçiriyorlar. Yol geçen ahırı sandın herhalde burayı.

Suçlu denilip bırakılan papaz, ergenekon ayağına içeri alınan binlerce suçsuz insan, fetö ile alakası olmamasına rağmen içeri alınan gazeteciler. Neresini savunuyorsun hukukun? 13 bin oy farkla İstanbul'u Ekrem İmamoğlu kazandı bir şeyler oldu dediler tekrar yaptılar 1 milyon farkla kazandı: D, sen hangi ülkede yaşıyorsun? Olan bitenlerin farkında mısın? Komik 😆😅😅😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Bing alt yapısını kullanan bir e-posta servisidir. Ayrıca arama motoru da Bing alt yapısını kullanmaktadır.
Gizlilik konusunda katılıyorum. Geçici kayıt olacağını siteler varsa, kullanabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell bu işleri, kendi altında bulunan farklı bir şirketten ve düzgün bir isim seçerek yapmalıdır. Sadece Türkiye içine yayılmak yerine, farklı pazarları hedeflemek daha mantıklıdır. Tabi güvenlik ve gizlilik konusunu sağlayamadıktan sonra, kimse sizin servisini kullanmaz.

İktidar yanlılığını geçtim. Turkcell geçmiş de bir sürü telefon numarası ihlalleri yaşan, çoğunu bilerek sattığı belirtiliyor. Reklam amaçlı insanlara sürekli bir şeyler aldırmaya çalışması. İnsanlara sormadan paralı hizmetlere eklemesi gibi kötü bir geçmişi var. Yani iktidara verecekleri bilgiyi geçtim. Kredi kartı, kimlik gibi bilgilerinizi e-posta üzerinden çaldırma ihtimalleri var.

Son düzenleme:
Mevcut hukümet yüzünden açılan hiç bir türk sistemi güven sağlamayacaktır, çünkü ülkemizde gizlilik, güvenlik, yoktur ! yolsuzluk almış başını yürümektedir, hakimler savcılar rüşvet ve korku içinde dava kararlarını vermektedir. O yüzden ülkemiz leş ve ayağı kokan hukukun olmadığı, insanların özgürlüğünün kısıtlandığı ekonomide arjantin ve venezuela'dan sonra gelen en boktan ülkedir.
Bu yüzden kullanılmaz. Bugün iktidar kimse o bütün her şeyimizi bize zarar vermek amacı ile kullanacak. Yarın başkası olsun başka parti vs önemi yok, yine zarar gören biz olacağız. Bu ülke de bu zamana kadar sağcı solcu demokrat liberal bir çok insan siyasette görüldü, değişmeyen tek şey yönetime yancı isen rüşvet ve yolsuzluk yiyorsun zengin oluyorsun, cezasını halktan çıkarıyorsun.

Bu arada mail uzantısı kötü olmuş. @yaani.com olabilirdi. Ya da yeni bir ürün gibi farklı isimle gelebilirdi. Tasarımı kötü değil iyi de değil orta yani.

Hayırlısı olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı