Exxen kullanıma açıldı!

1609438799671.png

Acun Ilıcalı'nın yaptığı Türkiye'nin dijital platformu Exxen kullanıma açıldı. Biraz göz gezdirdim garip projeler var. Şu an da gözüme tosuncuk adlı proje çarptı. 7 gün ücretsiz zaten onu izlemeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu platform hakkında? Ve almayı düşünüyor musunuz?

1609438836737.png

Ceza ve Sagopa program yapacaktı?

Yalan haberden öteye gidememiş.

İzleyecek bir şey bulamadım.
Hocam tüm kozlarını tek seferde kullanmazlar bence. Şimdi bir kaç içerik ile başlatıp ileride daha kaliteli projeleri sunabilirler.

Şunu fark ettim dizilerin kapat tasarımı bence çok güzel. Kimler yaptıysa güzel yapmış isimler ilgi çekmese bile kapak tasarımları ilgimi çekiyor.

Sadece bana mı inandırıcı gelmedi 900 milyon TL mevzusu? 900 milyon TL dile kolay. Nereye harcamış 900 milyonu merak ettim. İçerik bomboş, buraya abone olacak insanlara şaşıyorum. 900 milyon TL bahsinin de reklam olsun diye asparagas haber olduğunu düşünüyorum.

Ferhat Albayrak için aylık 50'de verilir. Ben sadece Garajı beğendim.
👏
O kadar yorumda sadece 1 kişi Ferhat Abayrak’dan bahsetmiş. Programda sadece Ferhat Albayrak otursun bilgi versin, saatlerce aralıksız dinlerim. YouTube’da kanal fark etmeksizin hangi videoya konuk olursa istisnasız izlerim. Dünya görüşüne, yaptığı işlere hayaranım.
Onun dışında tanıtımlarını gördüğüm Enes Batur, Aleyna Tilki dizileri tabiki boş içerik.
Platformda her şey kusursuz güzellikte olacak diye bir şey yok. Netflix’de de bir çok boş içerik var. Özellikle öyle boş içerikler günlük top 10 listelerine giriyor. Sadece Türkiye’de değil, her yerde aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı