Exxen neden bu kadar kötü?

Youtuberların cebi dolu zaten. Gençliğin nerede çok ilgilisi varsa oraya yatırım yaptı ama bilmiyor ki o oynattığı Youtuber kitlesi pek sevilmiyor. Zamanla düzelir umarım izlemiyorum bu arada GOT>All
Kimse cebim dolu diye geri çevirmez. Daha çok kazanmak için uğraşı onlar ki normal bir durum. Youtuberlar açısından güzel proje. Sadece projenin yerli Netflix gibi yansıtılması yanlış bence. Parayı basıp youtuberları dans ettireceğim bir platform yapıyorum diyebilirdi (burda sinirlendiğim için biraz toxic e bağladım kusura bakmayın).

YouTuber'ların cebi dolu zaten. Gençliğin nerede çok ilgilisi varsa oraya yatırım yaptı ama bilmiyor ki o oynattığı YouTuber kitlesi pek sevilmiyor. Zamanla düzelir umarım izlemiyorum bu arada got>all.

O YouTuber kitlesini izleyen kişilerin yaş ortalaması düşük ve o kitlenin kredi kartları veya banka kartları olmadığı için satın alamayacaklar. Yatırım yapmadan önce araştırıp bunu düşünmesi gerekirdi.

O YouTuber kitlesini izleyen kişilerin yaş ortalaması düşük ve o kitlenin kredi kartları veya banka kartları olmadığı için satın alamayacaklar. Yatırım yapmadan önce araştırıp bunu düşünmesi gerekirdi.
Bilmiyorum. Zamanla düzelirim düzelse bile islemem çünkü benim Game of Thronesim var

O 900 milyon TL'ye Fantastik Dörtlü gibi global bir film çekseydi, herkesin gönlünde yer edinirdi. Gelen parayla da süper kahraman dizisi çekerdi.
(Fantastik Dörtlü çekim bütçesi 100M $ yani fazlasıyla karşılanıyor)

Yeterince emek verilmiyor, çakma veya birbirinin aynı diziler var. Niye zamanında güzel dizi veya film örnekleri var iken bu kadar kötüleştik soracağımıza daha beter "nasıl izleyicinin aklı ile oynarız" diye yaptıkları programlar veya diziler var. Acunun zamanında sunduğu programı "Acun firardayı" izle daha iyidir.

O 900 milyon TL'ye Fantastik dörtlü gibi global bir film çekseydi, herkesin gönlünde yer edinirdi. Gelen parayla da süper kahraman dizisi çekerdi.
(Fantastik dörtlü çekim bütçesi 100M $ yani fazlasıyla karşılanıyor)
900 Milyon TL'nin 100 dolarını ayırıp bir adam akıllı tema yaptıramamışlar. Ne beklersin ki?

Geri
Yukarı