Exxen Exxen spor 5 gün bedava

markosben

Hectopat
Makaleler
2
Exxen, spor paketini 5 gün ücretsiz veriyor. Bu sayede Galatasaray - Barcelona maçını izleyebilirsiniz. Abonelik oluşturmada reklamlı aylık paketi seçin ücretsiz aktif oluyor. Maçı izledikten sonra paketi iptal etmeniz yeterli olacaktır.

EXXEN : Exxen

kartın doğruluğunu kontrol etmek için kestiği para nekadar süre sonra yatıyor

Dostum üyelik açıp maçı izledim. Maç bittikten sonra iptal ettim, ama Twitter'da "Exxenspor" denemeye dahil değil para çeker diyor. Doğru mu?

İptal ettiysen sıkıntı olmuyor.

Evet 1 TL.

Evet.

1646955422108.png

Aylık paket 59.80TL / ay, yerine sezonluk paket 44.80TL X6 yazanı seçmişim. Fakat "bugün çekilecek tutar" kısmında 0TL, deneme süresi bitince çekilecek tutarda ise 268 TL yazıyordu. Aboneliği iptal ettim, denemek için yeni hesap açıp paket seçme ekranına geldiğimde bugün çekilecek tutar kısmında 0TL yerine paket ücreti X6 vardı. Umarım ödemek zorunda kalmam ki kart Papara kredi kartı değil.

Eki Görüntüle 1328456

Aylık paket 59.80TL / ay, yerine sezonluk paket 44.80TL X6 yazanı seçmişim. Fakat "bugün çekilecek tutar" kısmında 0TL, deneme süresi bitince çekilecek tutarda ise 268 TL yazıyordu. Aboneliği iptal ettim, denemek için yeni hesap açıp paket seçme ekranına geldiğimde bugün çekilecek tutar kısmında 0TL yerine paket ücreti X6 vardı. Umarım ödemek zorunda kalmam ki kart Papara kredi kartı değil.
aboneliği iptal ettiyseniz sorun çıkmayacaktır hocam büyük ihtimalle

Geri
Yukarı