Exxen Exxen Spor'da deneme üyeliği var mı?

Hocam tahminimce yarın ki Trabzon maçı için araştırıyorsunuz. Siz ne yapacaksınız ben de çok kararsız kaldım. Reklamlı dan kasıt ne almaya değer mi kafam çok karıştı.
Dostum Reklamlı bana pek tekin gelmedi maç esnasında falan reklam çıkarsa uğraşılmaz onunla, şimdilik bilgisayara Android Emulator kurup İnat tv yükledim maçtan 1-2 saat önce yayının kalitesine göre oradan izleyebilirim eğer izlenecek gibi bir yayın olmazsa Papara hesabıma para yükledim 15TL Cashback yapıyormuş Exxen'de onunla reklamsız paketi alırım.

Dostum reklamlı bana pek tekin gelmedi maç esnasında falan reklam çıkarsa uğraşılmaz onunla, şimdilik bilgisayara Android emulator kurup inat TV yükledim maçtan 1-2 saat önce yayının kalitesine göre oradan izleyebilirim eğer izlenecek gibi bir yayın olmazsa Papara hesabıma para yükledim 15TL cashback yapıyormuş Exxen'de onunla reklamsız paketi alırım.

Kaçak yayında maç esnasında donma falan olursa diye hiç sinirimi bozasım yok. Reklam işini de kesin anlamda bilen yok en azından donmasın reklamlı izlesem desem maç ortasında çıkıp deli edebilir. Aylık 80 lirada pahalı gibi biraz bir de yanında Bein Sports iyice karıştı.

Kaçak yayında maç esnasında donma falan olursa diye hiç sinirimi bozasım yok. Reklam işini de kesin anlamda bilen yok en azından donmasın reklamlı izlesem desem maç ortasında çıkıp deli edebilir. Aylık 80 lirada pahalı gibi biraz bir de yanında Bein Sports iyice karıştı.
Dostum ara ara Bein Sports için kullandım İnat tv türevleri uygulamaları genel olarak internetteki yayınlara nazaran daha iyi bir IPTV olmasa da. Ben de kararsızım şuan dediğim gibi yarın maçtan önceki yayın performansına göre ben de alıp almayacağımın kararını vereceğim.

Geri
Yukarı