Exxen'de Üyelik nasıl iptal edilir?

Beyler bende az önce buldum, üyelik iptal etme çok basit adımları anlatıyorum.
  1. Exxen giriş yapın.
  2. Hesabınız girin.
  3. Daha sonra sol üstte bulunan üç çizgiye tıklayın. Açılan kısımda profil seçeneğine tıklayın.
  4. En alt kısımda profilimi sil seçeneğini göreceksiniz.
Buradan kolay bir şekilde exxen hesabınızı silebilirsiniz.

Kaynak: EXXEN Hesabı Silme - Exxen Üyeliği Nasıl İptal Edilir? » Teknotacı

Beyler bende az önce buldum, üyelik iptal etme çok basit adımları anlatıyorum.
  1. Exxen giriş yapın.
  2. Hesabınız girin.
  3. Daha sonra sol üstte bulunan üç çizgiye tıklayın. Açılan kısımda profil seçeneğine tıklayın.
  4. En alt kısımda profilimi sil seçeneğini göreceksiniz.
Buradan kolay bir şekilde exxen hesabınızı silebilirsiniz.

Kaynak: EXXEN Hesabı Silme - Exxen Üyeliği Nasıl İptal Edilir? » Teknotacı
%100 Sonuç veriyor mu?

Profilimi sildim fakat çocuk profili silinmiyor ve kredi kartı bilgilerim hala orada gözüküyor ne yapabilirim?

@Furkan4486 çok basit diyorsunuz bir de şu özgüvene bak yanlış bilgi vermeyin şu an iptal etme seçeneği yok canlı sohbetten yazdığımda geliştirilmektedir diyor saçma sapan işler işte eğer üyeliğinizi başlattıysanız 7 günlük süre bitene kadar arada sırada iptal etme seçeneği için kontrol edin profil silmek iptal etmek değil 7 gün sonunda hesabınızdan para çekecek.

@Furkan4486 çok basit diyorsunuz bir de şu özgüvene bak yanlış bilgi vermeyin şu an iptal etme seçeneği yok canlı sohbetten yazdığımda geliştirilmektedir diyor saçma sapan işler işte eğer üyeliğinizi başlattıysanız 7 günlük süre bitene kadar arada sırada iptal etme seçeneği için kontrol edin profil silmek iptal etmek değil 7 gün sonunda hesabınızdan para çekecek.
Exxen'e mail attığımda bu şekilde iptal olacağını ve para kesintisi yapmayacaklarını söylediler. Para çekerlerse soluğu hakem heyetinde alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı