Hepsiburada premium nasıl iptal edilir?

omrfarukarsln

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada premium 1TL oldugu için almıştım şimdi 30TL ama iptal etmeyi bulamadım ne uygulamasında ne sitesinde ama sitesinde. PC'den girin yazıyordu benim PC de yeni bozuldu. Şimdi bilgisayarım yok diye iptal edemeyecek miyim? Masaüstü sitesine tıkladım yine olmadı.

Mobil uygulama üzerinden Hesabım > Ayarlarım > Üyelik Bilgisi Güncelleme sayfasının altında bulunan "Hesabımı Sil" alanından üyeliğinizi iptal edebilir ya da müşteri hizmetleri kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İptal edilen üyelik yeniden aktif edilemez.

İptal edilen üyelik içerisinde varsa kuponlarınız, kampanyalarınız ve hepsiparalarınız farklı bir hesaba devir edilemez.

https://www.hepsiburada.com/cozummerkezi/sikca-sorulan-sorular-detay/220

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo bedava, hediye Blutv üyeliği, alışverişlerde %3 Hepsipara ve birçok fırsat sunan Premium üyeliğinizi iptal etmek istemenize üzüldük.
Aylık Premium aboneliğiniz iptal edildikten sonra, üyelik ücretini ödediğiniz son dönem faydalarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.
Yıllık Premium üyeliğiniz iptal edildikten sonra iptal edilen ayın dönem sonuna kadar Hepsiburada Premium avantajlarından faydalanmaya devam edebilirsiniz.Yıllık üyeliğini iptal ettiğin zaman belirli koşulları sağladığın durumda kısmi iaden Hepsipay hesabına Hepsipara olarak yatırılır.
Premium’u üyeliğinin 2. gününden itibaren bilgisayar üzerinden web sitemizi ziyaret edip Premium sayfasındaki “Üyelik – Premium’u Yönet” adımından ‘Üyelik İptali’ butonu ile aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
Hepsiburada mobil uygulamasından Premium üyelik iptali gerçekleştirilememektedir.

Hepsiburada premium 1TL oldugu için almıştım şimdi 30TL ama iptal etmeyi bulamadım ne uygulamasında ne sitesinde ama sitesinde. PC'den girin yazıyordu benim PC de yeni bozuldu. Şimdi bilgisayarım yok diye iptal edemeyecek miyim? Masaüstü sitesine tıkladım yine olmadı.
Hocam telefonunuzda Google Chrome'de sağ üste tıklayın ve masaüstü sayfası seçeneğine basın. bilgisayar gibi görüntüleyebilirsiniz.

Mobil uygulama üzerinden Hesabım > Ayarlarım > Üyelik Bilgisi Güncelleme sayfasının altında bulunan "Hesabımı Sil" alanından üyeliğinizi iptal edebilir ya da müşteri hizmetleri kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İptal edilen üyelik içerisinde varsa kuponlarınız, kampanyalarınız ve hepsiparalarınız farklı bir hesaba devir edilemez.

Böyle yaparsanız hesabı silersiniz, yapmayın.

Aşağıdaki linkten aboneliği yönetebilirsin.

Mobil uygulama üzerinden hesabım > ayarlarım > üyelik bilgisi güncelleme sayfasının altında bulunan "hesabımı sil" alanından üyeliğinizi iptal edebilir ya da müşteri hizmetleri kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hesabı sil yapmıştım hala silinmedi.

Kargo bedava, hediye BluTV üyeliği, alışverişlerde %3 hepsipara ve birçok fırsat sunan premium üyeliğinizi iptal etmek istemenize üzüldük.
aylık premium aboneliğiniz iptal edildikten sonra, üyelik ücretini ödediğiniz son dönem faydalarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.
yıllık premium üyeliğiniz iptal edildikten sonra iptal edilen ayın dönem sonuna kadar Hepsiburada premium avantajlarından faydalanmaya devam edebilirsiniz. Yıllık üyeliğini iptal ettiğin zaman belirli koşulları sağladığın durumda kısmı iaden Hepsipay hesabına hepsipara olarak yatırılır.
Premium'u üyeliğinin 2. gününden itibaren bilgisayar üzerinden web sitemizi ziyaret edip premium sayfasındaki “üyelik – Premium’u Yönet” adımından ‘üyelik iptali' butonu ile aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
Hepsiburada mobil uygulamasından premium üyelik iptali gerçekleştirilememektedir.

Hocam telefonunuzda Google Chrome'de sağ üste tıklayın ve masaüstü sayfası seçeneğine basın. Bilgisayar gibi görüntüleyebilirsiniz.

Masaüstü sitesinden girdim gözükmüyor yine.

Masaüstü bilgisayar şart. Ben tabletten masaüstü sitesi olarak giriyorum ama kaç tane tarayıcı baktıysam olmadı. Üstte arkadaşın dediği gibi müşteri hizmetleriyle konuşmak da diğer seçenek.

Geri
Yukarı