Elektronik EYooso Z11 Trendyol'da 778 TL!

Satıcı outemu demiş. Outemu Gaote ye benziyor.

1698851678830.png

Bir arkadaş incelemede böyle bir fotoğraf paylaşmış.

Eki Görüntüle 1999208

Bir arkadaş incelemede böyle bir fotoğraf paylaşmış.
Bende kırmızı switchlisi var. Onda da Huano bulunuyor. Fakat 3 ay sonra en sağ alttaki iki tuş (windows ve ctrl) yaşamını yitirdi. Switchler bozuk değil, ledler de yanmıyor. Çok kullanmadığım için sorun görmedim. Alacakların dikkatine...

K552'den daha iyi bu ürün.
Bende k552 de mevcut. K552'nin malzeme kalitesi daha iyi

Bende kırmızı switchlisi var. Onda da Huano bulunuyor. Fakat 3 ay sonra en sağ alttaki iki tuş (windows ve ctrl) yaşamını yitirdi. Switchler bozuk değil, ledler de yanmıyor. Çok kullanmadığım için sorun görmedim. Alacakların dikkatine...

Bende k552 de mevcut. K552'nin malzeme kalitesi daha iyi
Switch, PCB olarak Z11 önde ancak.

Arkadaşlar F tuşlarını normalde ben Fortnite için kullanıyorum bu benim için büyük eksi. 750 TL'ye %60 olan bu klavye alınır mı? Yoksa bu F tuşları beni pek etkilemez mi? Tavsiye olan varsa dinliyorum.

Arkadaşlar F tuşlarını normalde ben Fortnite için kullanıyorum bu benim için büyük eksi. 750 TL'ye %60 olan bu klavye alınır mı? Yoksa bu F tuşları beni pek etkilemez mi? Tavsiye olan varsa dinliyorum.
FN ve 1 basınca F1 oluyor.

(Çok düşünmeninde bir karı yok alıyorum gelince yazarım)
Hocam gelince switch markasına da bakar mısınız? Normalde Huano olması gerek ama satıcı outemu dediği için bir kuşkuya düştüm. Redragon red switch de kullanılmış olabilir.

Geri
Yukarı