Elektronik ₺778 - Moondrop Chu 2 DSP

Zelrael

Hectopat
Daha fazla  
Chu 2 DSP versiyonu çıkmış. Graph aşağıya bırakıyorum. Timmy quarks dsp ve jiu dsp'den daha iyi olduğunu söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yun express ile göndermelerini ve paket değerini az göstermelerini isteyin, aksilik çıkmazsa vergi ödemeniz gerekmez.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-31-23-53-40-81_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-03-31-23-53-40-81_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 113
Chu 2 DSP versiyonu çıkmış. Graph aşağıya bırakıyorum. Timmy quarks DSP ve jiu DSP'den daha iyi olduğunu söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yun Express ile göndermelerini ve paket değerini az göstermelerini isteyin, aksilik çıkmazsa vergi ödemeniz gerekmez.

AliExpress'ten KZ Castor Black siparişi verdim 500 liraya. İptal edip bunu almaya değer mi?

Güzel bir kulaklığa benziyor. Ses kalitesi falan nasıldır acaba? Bluetooth kulaklık alma peşindeyim ama müziğe de çok önem veriyorum. Bu çok çekici bir kulaklığa benziyor.

Arkadaşlar bugün chu 2 elime ulastı ama cok garip bir hissi var iyi mi kötümü anlamadım.

Arkadaşlar bugün chu 2 elime ulastı ama cok garip bir hissi var iyi mi kötümü anlamadım.
Bunlar sanırım flat response tipi kulaklıklar. Müzisyenlerin stüdyoda ve sahnede kullandığı, makyajlanmamış sesi dümdüz ileten tipten. O yüzden alışana kadar garip gelir, alıştıktan sonra her şeyi tane tane duyduğunuzu fark edersiniz muhtemelen

Yeni konular

Geri
Yukarı