EZ Debug LED ışığı CPU ışığı anlık yanıp sönüyor

dengrany

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Corsair vengeance 3600mhz
SSD veya HDD modeli
Kioxia exceria 540gb m2
Anakart
Msi b550m a pro
İşlemci
Ryzen 5 5600g
Merhaba Ryzen 5 5600G APU sistem kullanıyordum. PSU'dan gelen CPU kablosunun uzunluğu yetmediği için uzatma kablosu aldım. Uzatma kablosunu yanlış taktığım için bir sıkıntı oldu sanırsam. Uzatma kablosuz tekrar denediğim de ise anlık olarak EZ Debug LED CPU ışığı anlıkmyanıp sönüyor ve fan da anlık çalışıp duruyor. Tekrar açmaya çalıştığım da ise bilgisayar bir tepki vermiyor. Ne yapmam lazım sıkıntı ne?

Sistem Ryzen 5 5600G.
MSI B550 m a Pro.
8x2 Corsair Vengeance 3600MHz.
Kioxia Exceria 540GB M.2 SSD.

Merhaba Ryzen 5 5600G APU sistem kullanıyordum. PSU'dan gelen CPU kablosunun uzunluğu yetmediği için uzatma kablosu aldım. Uzatma kablosunu yanlış taktığım için bir sıkıntı oldu sanırsam. Uzatma kablosuz tekrar denediğim de ise anlık olarak EZ Debug LED CPU ışığı anlıkmyanıp sönüyor ve fan da anlık çalışıp duruyor. Tekrar açmaya çalıştığım da ise bilgisayar bir tepki vermiyor. Ne yapmam lazım sıkıntı ne?

Sistem Ryzen 5 5600G.
MSI B550 m a Pro.
8x2 Corsair Vengeance 3600MHz.
Kioxia Exceria 540GB M.2 SSD.

Yanlış bağlantı ile işlemciye zarar vermiş olabilirsiniz. Uzay montaj deneyin.

YouTube'a atıp buraya link atabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tekrar tıklayınca hiçbir tepki vermiyor. Psu kablosunu çıkarıp taktığım da oluyor. Anakart kendini korumaya almış olabilir.

Geri
Yukarı