Elektronik Ezdıy-fab grafik kartı tutucu PCI-e 3.0 beyaz 434 TL

Gereksiz masraf diye düşündüm biraz. Performans ve ısı olarak daha kötü, estetik olarak daha iyi olacaktı. Değmez diye düşündüm.
bendede strimer plus kablolar var,onlara yol vermem lazım yukarıdan getirmem lazım filan,dediğiniz gibi ısı mevzusu var,birde benim kasa akvaryum kasa oldugundan tutunacak dalı olmuyor alt tarafta oda ayrı bi sıkıntı ama yinede içim kalmadı değil,olmadı aklımda kalacağına kenarda kalsın diyip alırım bi ihtimal.

PCI 3.0 olması ekran kartınızın tam performansta çalışmasını engellemeyecek mi?

Ürünün 3.0 yahuT 4.0 Riser oluşu kartın gücünü pek etkilemez 2 FPS 3 FPS kayıp olur oda çok nadir ve markadan markaya değişir örnek Cooler Master ASUS gibi markalar da kayıp olmaz Ayrıca PCI-e 3.0 bant genişliği günümüzü fazlasıyla yetiyor PCI-e 4.0 ise 3 bin serisi 4 bin serisi AMD tarafında 6 bin serisi ve üstü kartlarda PCI-e 4.0 verimli kullanmak için 4K 8k görüntü almak lazım o bant genişliğini doldurmak için. :)

Link atabilir misin göremedim hocam, sıkıntı şu warcry kasam var alttan bir destek alabilecek yeri olmayacak, ondan ikilemde kaldığım için sipariş geçmedim şu anlık, bir de sığar mı farklı sıkıntı çıkarır mı, çünkü GPU aparatınında çıkıntısıyla kart öne doğru geliyor 6750XT ROG kartım var 3 fanlı kendide büyük, vallahi soru işaretleri fazla :)

Sebebi neydi hocam?

Kasası uzunluk açısından dar olanlar veya ekran kartı fazla büyük olduğu için sıkıntı yaşayanlar için de daha iyi bir tasarımı var. Ben GT301 kasa ile birlikte ASUS TUF RTX 3060 kullandım bu arkadaş ile.

Kasası uzunluk açısından dar olanlar veya ekran kartı fazla büyük olduğu için sıkıntı yaşayanlar için de daha iyi bir tasarımı var. Ben GT301 kasa ile birlikte ASUS TUF RTX 3060 kullandım bu arkadaş ile.
hocam bunda eğim var olayı baya hoşmuş ama sıkıntı şurada,akvaryum kasalar için altında destek ayağı varmı bunlarda ? çünkü sizin kasadaki gibi psu kapağı yok bende direk fan var bende :D

Yeni konular

Geri
Yukarı