Ezhel serbest bırakıldı

Dizileri kaldırsınlar demedim. Madem bu gibi işleri suç olarak sayacaklar, dizilerde de birçok böyle özendirme senaryolar mevcut. Onların gözden kaçırılması adaletsizliği başlatıyor. Sanırım bu adam ne içici, ne satıcı. Tek suçu bu şarkı ve özendiren sözleri.

@Silinen üye Gülünecek veya başka yönlere çekilecek bir durum yok ortada. Yardımcı olması bakımından size sözlük tanımı bırakayım.

Salınmak:

Salmak eylemine konu olmak.

"Tutuklular bugün salındılar"
Edebiyat dersi vermene gerek yoktu hocam.
O zaman yasanın değişmesi gerekir. Böyle saçma bir olaydan dolayı ceza mı verilir?
Çok haklısınız Ezhel istediği gibi kötü örnek olacak videolar yayınlasın, biz çocuklarımızın gözlerini bağlarız.
Dizileri kaldırsınlar demedim. Madem bu gibi işleri suç olarak sayacaklar, dizilerde de birçok böyle özendirme senaryolar mevcut. Onların gözden kaçırılması adaletsizliği başlatıyor. Sanırım bu adam ne içici, ne satıcı. Tek suçu bu şarkı ve özendiren sözleri.
O da RTÜK sorunu bende anlam veremiyorum RTÜK yetkililerine.

Edebiyat dersi vermene gerek yoktu hocam.

Çok haklısınız Ezhel istediği gibi kötü örnek olacak videolar yayınlasın, biz çocuklarımızın gözlerini bağlarız.

O da RTÜK sorunu bende anlam veremiyorum RTÜK yetkililerine.

Kötü örnek olacak videoları sadece Ezhel yayınlıyor sanırım. O zaman çocuklarınıza televizyon izletmeyin, internet kullandırtmayın. Çocuğunuz yanınızdayken siz de kullanmayın. Olur mu?

Konuyla çok alakası yok ama son dönemde uyuşturucu maddelere karşı ciddi bir önlem söz konusu. Ülkemizde ve dünyada uyuşturucu şebekeleri muhabbetleri zaten çok derin konular.
Ezhel'i tanımıyorum ama bu gibi sebeplerden ötürü ceza verilmesi ve olayın buraya kadar gelmesi gereksizdi. İşin ticaretini yapmadığı ve kanunları çiğnemediği sürece ortada bir sorun yok. Ama iyi olmuş serbest kaldığı. Aksi bir durum olsaydı, serbest bırakılmazdı zaten. Bunun da örnekleri var son dönemde. İşi ticarete döken bir takım aktör ve aktrisler ceza almışlardı yanlış hatırlamıyorsam.

Yapılması gereken buydu zaten platform ayırmaksızın herkese yapılsaydı kimse ses çıkarmazdı. Onlarca şarkı, dizi, film mevcut. Zamanında Sagopa Kajmer de bazı şarkılarında sövüp sayıyordu o zaman onu da alsınlar içeri yada sıfırbir veya çukur oyuncularını da içeri alsınlar. :)

Geri
Yukarı