Ezhel serbest bırakıldı

Dışarıdayken bir faydası olmayanın, içeride de de bir zararı olmaz. Dolayısıyla serbest olup olmamasının ne zararı var ne yararı.

Onlar dediğin kim hocam?

Hükümetler, devletler. Tüm bu durumdan istifade eden yönetimler.

Sevseniz de sevmeseniz de saygı gereği Binali dememeniz daha hoş olurdu.
Haklısınız. O an soyadı gibi aklımda kalmış, hata bende. Normalde yapmam da işte dalgınlığıma gelmiş. Uyarmanız iyi oldu bir daha ki sefere ismini yazarken dikkat ederim.:)

Zaten "Underground Rap" denen şey kelebek veya böceklerden bahsetmez. Ezhel'de de var biraz o yer altı kafası. Özendirdiği doğru mu? Evet gençler kendilerini daha havalı zannediyor bu tip eylemlere girişince. "Havaya sokan siyahi rap müzikler" başlıklı bir konu açmıştım hatta, harbiden de paylaşılan müziklerin hepsi havaya sokuyordu insanı :)

Kısacası; uyuşturucu ile mücadele "Ses sanatçılarını tutuklayarak değil", ülkeye tozu sokan başları kesmekle mümkün olacaktır. Yoksa hapishaneye tıkacağın torbacının arkası kesilmez.

Günün sonunda Ezhel çok daha fazla tanınan bir yer altı rapçisi olarak karşımıza çıktı. Yolu açık olsun diyorum. Yakında sisteme karşı olan isyanını dile getireceği parçalar da çıkacaktır :D

Zaten "Underground Rap" denen şey kelebek veya böceklerden bahsetmez. Ezhel'de de var biraz o yer altı kafası. Özendirdiği doğru mu? Evet gençler kendilerini daha havalı zannediyor bu tip eylemlere girişince. "Havaya sokan siyahi rap müzikler" başlıklı bir konu açmıştım hatta, harbiden de paylaşılan müziklerin hepsi havaya sokuyordu insanı :)

Kısacası; uyuşturucu ile mücadele "Ses sanatçılarını tutuklayarak değil", ülkeye tozu sokan başları kesmekle mümkün olacaktır. Yoksa hapishaneye tıkacağın torbacının arkası kesilmez.

Günün sonunda Ezhel çok daha fazla tanınan bir yer altı rapçisi olarak karşımıza çıktı. Yolu açık olsun diyorum. Yakında sisteme karşı olan isyanını dile getireceği parçalar da çıkacaktır :D
Hocam noktayı koymuşsun.(y)

10 yıl cezası istenilen ezhel serbest bırakıldı.
Düşünceleriniz neler?Eki Görüntüle 307930

Keşke hep içeride kalsaydı onu içeri atan Savcı'nın ve Hakim'in ellerine kollarına sağlık. Nasıl bir p*k sevicisi terörist olduğu ortaya çıktı. P*k sempatizanlığı ve gençleri uyuşturucuya özendirmekten başka bir şey yaptığı yok. Ankara'nın yüz karası.

Yeni konular

Geri
Yukarı