F/P 200-300 TL Arası Kulaklık önerisi

Zeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam.

Kulaklığımı düzgün kullanmadım ve bozdum ve şu anda bir oyuncu kulaklığına ihtiyacım var aynı zamanda bir mikrofona yani hem ses hem de mikrofon görevi görecek bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Lütfen saçma markaların kulaklıklarını söylemeyin ve kendi aldığınız kulaklığı hoşlanmadığınız halde acınızı gidermek için bana söylemeyin.

Bütçe: 200-300

Son düzenleyen: Moderatör:
Sharkoon Shark Zone H10 aldım, 3 gündür kullanıyorum. Teknosa'nın Preo marka saçma kulaklığından sonra ilaç gibi geldi. Mikrofonu discordda denediğim kadarıyla gayet iyi geri dönüş aldım sesim net gidiyormuş. CS:Go oynarken gayet düzgün ses kasılıyor, diğer oyunlarda da yeteri kadar düzgün ses veriyor. Pedleri kulağı çevreliyor numaralı gözlükle beraber takmama rağmen hiç rahatsız etmiyor. Önceki kulaklıkta birkaç saat kullanımdan sonra kulaklarım çok acıyordu. Kutudan taşımak için özel bir siyah poşetimsi bir şey ve otellerde kapılara asılan "do not disturb" yazılı askıdan var altında da gaming in progress yazıyor bence gayet güzel bir jest. Markada ülkemizde çok yaygın değil ama bir Alman markası. Öneriyorum aklınızda bulunsun.

1-2 haftadır tüm kulaklıklara göz attım o fiyat aralığında en iyisi stoklar tükenmeden al derim HS50 modelini 7.1 istiyorsan 600-700 bandına çıkman lazım sanal olanların performansı stereo kulaklıklara göre çok kötü sana kalmış.
Sana güveneyimmi gerçekten araştırdınmı?

Sana güveneyimmi gerçekten araştırdınmı?
2 gün önce Luna 7.1 aldım 1-2 saat bile geçmeden kargo ile iade için geri gönderdim emin ol bakmadığım kulaklık modeli kalmadı bütçemi zorladım HS50 modelini bugün sipariş verdim ayrıca 7.1 olayına hiç takılma wtcn mithrain bile stereo kullanıyor sanal olmayan 7.1 sahiplerken bile ayrıca hs60 yazıp youtube üzerinden incelemelerine bakabilirsin iki model aynı usb taktığın zaman 7.1 dönüşüyor kafanda fikir oluşur hayırlısı olsun şimdiden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı