F/P 240 Hz monitör önerisi

Znet

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar, Odyssey G4 monitör siparişi vermiştim. 2 kere ölü pikselli geldi, 3. monitörümü alacakken adamlar stok bitti dedi ve iade yapılacağını söyledi. Ben de bu monitörden iyice soğudum.

Bu monitörden F/P olarak daha iyi monitör önerilerinizi bekliyorum. Ve sizce iyi mi olmuş yoksa fırsat mı kaçmış elimden, bunu da yorumlayabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
G4 bütçesinde 240 Hz IPS panel monitör bulmak zor. İsterseniz VA panel modeller bulabilirsiniz G4 bütçesinde.

Philips evnia, Hepsiburada satıcısından aldım, üstelik kullanılmış dediğin gibi ölü pikselli kutusu açılmış vs. bir şeyde gelmedi üstelik. Şaşırttı beni Hepsiburada ama siz yine de şirketin kendisinden alırken dikkat edin geçen sıfır diye kullanılmış ekran kartı gönderdiler hatalarınıda kabul etmiyorlar büyük kumar oynadım.

IPS önerim: AOC 24G2ZE 23.8" 0.5 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Düşük bütçeli önerim(VA panel): Lenovo Legion R25F-30 67B8GACBTK 24.5" 0.5 ms Full HD Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu arada hatırlatayım VA panelde ghosting kaçınılmaz oluyor.

IPS önerim: AOC 24G2ZE 23.8" 0.5 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Düşük bütçeli önerim(VA panel): Lenovo Legion R25F-30 67B8GACBTK 24.5" 0.5 ms Full HD Monitör Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu arada hatırlatayım VA panelde ghosting kaçınılmaz oluyor.
Önerileriniz için teşekkürler, R25F-30 modelini baya araştırdım ama çok tavsiye edilmiyordu sanirim, yanlisim varsa düzeltebilirsiniz. AOC markasının bu monitörünü gördüm, çok bilgi sahibi değilim. G4 ile kıyaslayabilir misiniz?

Benim bildiğim Samsung monitörler konik ghostingli ama tam emin değilimm araştırın derim.
Hocam G3 modeli için özellikle çok gördüm. Ama G4 için öyle bir sorun olmadığından bahsediyorlardı. Zaten artık o paraya alabileceğim G4 monitör kalmadı maalesef :(

Philips evnia, Hepsiburada satıcısından aldım, üstelik kullanılmış dediğin gibi ölü pikselli kutusu açılmış vs. bir şeyde gelmedi üstelik. Şaşırttı beni Hepsiburada ama siz yine de şirketin kendisinden alırken dikkat edin geçen sıfır diye kullanılmış ekran kartı gönderdiler hatalarınıda kabul etmiyorlar büyük kumar oynadım.
Hocam VA panel artık kimse önermediği için ben de IPS panel modellerine bakmaya başladım, önerileriniz için çok teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı