F/P mouse önerisi

Yazılım konusunda SS nasıl hocam, tuş atamaları falan rahat yapılıyor mu?
Hocam bir eleman bana beğenmedim atmış, tekrarlayayım. Wraithesports ve yancıları toplanıp milleti nasıl silkeriz diye aranmaktadır. Swarcow vesaire. Beni silktiler şuanda ve THH başvurusu yapacağım. Satış sonrası alacağınız tek hizmet ezber metinler, "Sitemizde iade almıyoruz yazıyor." ve aklınız ile alay edilmesi olacakdır.

Hocam bir eleman bana beğenmedim atmış, tekrarlayayım. Wraithesports ve yancıları toplanıp milleti nasıl silkeriz diye aranmaktadır. Swarcow vesaire. Beni silktiler şuanda ve THH başvurusu yapacağım. Satış sonrası alacağınız tek hizmet ezber metinler, "Sitemizde iade almıyoruz yazıyor." ve aklınız ile alay edilmesi olacakdır.
anladım hocam, geçmiş olsun.

Hocam bir eleman bana beğenmedim atmış, tekrarlayayım. Wraithesports ve yancıları toplanıp milleti nasıl silkeriz diye aranmaktadır. Swarcow vesaire. Beni silktiler şu anda ve THH başvurusu yapacağım. Satış sonrası alacağınız tek hizmet ezber metinler, "sitemizde iade almıyoruz yazıyor." ve aklınız ile alay edilmesi olacakdır.

Ne yaşadığınızı buraya da yazar mısınız?

Ne yaşadığınızı buraya da yazar mısınız?
Hocam çok fazla detay var ve zaten konu açacağım, rezaletin her detayını yazarak anlatacağım ve zaten şuanda hâlâ devam ediyor işlem. Kargoyu geri yolladılar, hele bir alayım daha da netleşir. Kısaca sorunlu cihaz yolladılar, iade istedim ve umurlarında olmadı. Cihazı zorla, bana sormadan, isteğim dışı servisde tamir ettiler ve bana geri yolladılar. Ben bunlara giydirince WhatsApp'da üslupunuz yüzünden daha fazla hizmet alamayacaksınız yazdılar, THH başvuru ile birlikde konuyu her detayı ile açacağım, etiket atarım hocam.

Wraith esports önerisi gelirse itibar etmeyiniz hocam. Dolandırıcı firmadır.
Aras Kargo, kargonu başkasına teslim etti diye Wraith dolandırıcı mı oldu yani?

1712251449709.png

Ürünü beğenmeyince direkt olarak parayı iade ediyorlar, deneyimledim. Dolandırıcılıkla alakaları yok.

Elin büyükse SteelSeries Prime. Küçükse Razer Cobra al.

Cobra, Razer'ın giriş seviye faresi. Bütçe artarsa başka modele yönelin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı