F/P oyuncu mouse önerisi

Msi Clutch Gm08 işimi görür mü? Açıkcası artan parayla başka bir şeyler alabilirim.
Alınmaz hocam, kötü bir mouse. Eğer paranızın hepsini harcamak istemiyorsanız bütçeyi biraz azaltın. Öyle öneri yapmak daha iyi olur. Şu anki bütçenize göre en iyisi Viper Mini ya da Deathadder V2 Mini.

Arasındaki fark bu şekilde. Farkı hissedeceksiniz ikisi çok farklı yapıda ama zamanla alışıyorsunuz. Benim elim V2 miniye büyük geliyor ve palm tutuş kullanıyordum. V2 miniye geçince 4 5 gün kullanım sonucunda fareye ayak uydurdum ve claw kullanmaya başladım arada palm tutuşta yapabiliyorum.Mouseu 1 aydır sorunsuz kullanıyorum sadece LOD sorunu var.

Eki Görüntüle 1487743
Bu hangi uygulama hocam nasıl yaptınız? Çok mantıklı geldi düşününce böyle konular için.

DeathAdder V2 Mini sipariş verdim teşekkürler herkese.

Lod sorunu çok rahatsız ederse elektrik bandı ile optiğin alt kısmına yapıştırın düzeliyormuş ama ben beceremedim beni çok da rahatsız etmiyor.
Bu arada yazılımı;

Bu hangi uygulama hocam nasıl yaptınız? Çok mantıklı geldi düşününce böyle konular için.

Hocam bende Internet'den buldum fikrim yok.
Benzeri şu sitede var altlarına yazıları yazıp paylaşılabilir. @Zerons

Hocam viper mini ve deathadder v2 mini çok küçük değil mi , videolarda öyle duruyor .Ben de yakın zamanda mouse aldım. Forumdan bir arkadaş bu mouselerin gerçekten çok küçük olduğunu elime uymayacağını söyledi. Ben de logitech g102 lightsync aldım. Elim 18 cm benim. Bu mouse hem biraz daha büyük hem de 3.7 ms tıklama gecikmesine sahip olduğu için aldım. (1 ms ile 4 ms arasındaki farkı insan gözü anlamıyormuş.)

yazım hatası için kusura bakmayın bahsettiğim 3.7 ms olan logitech g102 lightsync , biraz karışık yazmısım

170 tl ye almıştım

fiyat farkından da dolayı logitech almıştım

Deathadder V2 Mini sipariş verdim teşekkürler herkese.
hayırlı olsun hocam

Hocam viper mini ve deathadder v2 mini çok küçük değil mi , videolarda öyle duruyor .Ben de yakın zamanda mouse aldım. Forumdan bir arkadaş bu mouselerin gerçekten çok küçük olduğunu elime uymayacağını söyledi. Ben de logitech g102 lightsync aldım. Elim 18 cm benim. Bu mouse hem biraz daha büyük hem de 3.7 ms tıklama gecikmesine sahip olduğu için aldım. (1 ms ile 4 ms arasındaki farkı insan gözü anlamıyormuş.)

yazım hatası için kusura bakmayın bahsettiğim 3.7 ms olan logitech g102 lightsync , biraz karışık yazmısım

170 tl ye almıştım

fiyat farkından da dolayı logitech almıştım

hayırlı olsun hocam
Soldaki eski g300s mouse sağdaki viper mini hocam, kendiniz görebilirsiniz resimden. Hiç bir alışma sıkıntısı yaşamadım küçük ve orta eller için gayet uygun, mini ibaresini gören mouseyi alıp deneyimlemeyen kesin yargılarla atıp tutuyor.

Dosya Ekleri

• 16606645872991018991588147075098.jpg
    16606645872991018991588147075098.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 112
Boyutu bu şekilde arkadaşlar. Bu boyuta göre benim elim büyük ve sorun yaşamıyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-08-16 at 18.45.45.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-16 at 18.45.45.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 106
  • WhatsApp Image 2022-08-16 at 18.45.07.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-16 at 18.45.07.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 109
Soldaki eski g300s mouse sağdaki viper mini hocam, kendiniz görebilirsiniz resimden. Hiç bir alışma sıkıntısı yaşamadım küçük ve orta eller için gayet uygun, mini ibaresini gören mouseyi alıp deneyimlemeyen kesin yargılarla atıp tutuyor.
hadi ya 😄. Hocam siz şimdi yan yana atınca düşündüğüm gibi aşırı küçük gelmedi. Bu mouseyi almayı düşünmüştüm sonra çok küçük diye almadım , ardından amazonda logitech g102 lightsync nin indirime girip 170 tl olduğunu gördüm , yanında 50 tl hediye çeki de verdiklerini görünce logitech aldım şu anlık memnunum , logitech g102 razer viper mini den azıcık daha geniş ama siz g300s ile yan yana koyup fotoğraf atınca aşırı küçük olmadığını gördüm. Viper mini de alabilirmişim hani tabi dediğim gibi logitech mousemi baya indirimli aldım memnunum.

hadi ya 😄. Hocam siz şimdi yan yana atınca düşündüğüm gibi aşırı küçük gelmedi. Bu mouseyi almayı düşünmüştüm sonra çok küçük diye almadım , ardından amazonda logitech g102 lightsync nin indirime girip 170 tl olduğunu gördüm , yanında 50 tl hediye çeki de verdiklerini görünce logitech aldım şu anlık memnunum , logitech g102 razer viper mini den azıcık daha geniş ama siz g300s ile yan yana koyup fotoğraf atınca aşırı küçük olmadığını gördüm. Viper mini de alabilirmişim hani tabi dediğim gibi logitech mousemi baya indirimli aldım memnunum.
Viper mini pckolik te baya bir süre 199 liraya satıldı, lightsync modelleri çok eski 10 yıllık sensör kullanıyor bu yüzden tavsiye edilmiyor. Ama iyi bir indirime denk getirmişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı