F/P oyuncu mouse ve pad tavsiyesi

• Konuyu başlatan Slats
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 377

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Merhaba, kendime yeni bir mouse ve pad almak istiyorum. Biraz konuları araştırdım ama kararsız kaldım. Şu şekilde anlatayım şimdi sürekli oyun oynamayacağım, derseniz o zaman ne gerek var diye almışken yeterince iyi bir mouse ve pad alayım oynadığımda pişman etmesin istiyorum. Günlük kullanımda da elimin altında bir güç olsun istiyorum. Önerilerinizi dinlemeye açığım.

Not: Attack shark V3 ve M800'e vs baktım tasarımları ve sensör performans olarak her ne kadar iyi dursa da sorunlar yok değil elbette teknoloji şans işidir ama yine de araştırmak gerektiği için buradayım.(aslında aklımda SteelSeries Rival 3 HyperX Fury s Pro var yeterli gelir düşüncesiyle ama farklı düşüncelere ihtiyacım var.)

Son düzenleme:
Merhaba, kendime yeni bir mouse ve pad almak istiyorum. Biraz konuları araştırdım ama kararsız kaldım. Şu şekilde anlatayım şimdi sürekli oyun oynamayacağım, derseniz o zaman ne gerek var diye almışken yeterince iyi bir mouse ve pad alayım oynadığımda pişman etmesin istiyorum. Günlük kullanımda da elimin altında bir güç olsun istiyorum. Önerilerinizi dinlemeye açığım.

Not: Attack shark V3 ve M800'e vs baktım tasarımları ve sensör performans olarak her ne kadar iyi dursa da sorunlar yok değil elbette teknoloji şans işidir ama yine de araştırmak gerektiği için buradayım.(aslında aklımda SteelSeries Rival 3 HyperX Fury s Pro var yeterli gelir düşüncesiyle ama farklı düşüncelere ihtiyacım var.)
Rival 3 dediğiniz mouselardan çok daha sorunlu. Bütçe verirseniz yardımcı olalım. 1200 TLye VXE R1 1300 TLye Dareu A950 Pro varken başka hiçbir mouse almanızı tavsiye etmem özellikle rival 3 gibi mouseları.

Elinizin olcusu ve tutus sekliniz nedir? Pad ve mouse icin butce nedir? Pad control/speed/hybrid ne istiyorsunuz?
Ölçüyü tam olarak bilmiyorum ama palm ve claw karışık bir tutuş şeklim var. Yani mouse 1500 ve civarı verebilirim. Pad ise ne çok kaygan olsun ne hiç kaymııyor gibi olsun istemiyorum.

Prime veya Rival 3 falan hiçbirine bakma. 1500 TL civarı bütçeniz varsa bu bütçede en iyisi A950 Pro.

Evet tasarım olarak hoşuma gitti. Ama attack X3 ve M800 de o sitede satılıyordu uygun fiyata araştırırken sattığı malın arkasında duran biri olmadığını okudum o yüzden geri durdum.

Evet tasarım olarak hoşuma gitti. Ama attack X3 ve M800 de o sitede satılıyordu uygun fiyata araştırırken sattığı malın arkasında duran biri olmadığını okudum o yüzden geri durdum.
Attack shark x3 bu sitede satılmıyor darmoshark satılıyor. Ayrıca nadir de olsa bahsettiğiniz mouselarda MCU sorunları yaşanabiliyor fakat dareu'da hiçbir kronik sorun yok. Kesinlikle herşeye rağmen alınabilir kapış kapışta alınıyor hocam. Başka bir seçeneğe bakmayın bile.

Geri
Yukarı