F/P protein tozu önerisi

Daha fazla  
Ek gıda olarak yağsız bir protein kaynağı arıyordum ve protein tozu almaya karar verdim fakat fiyatlarının yüksek olması beni şaşırttı. Bazı markalarınki ucuz ve bunlar beni biraz şüphelendirdi, bunların farkı ne oluyor? Ayrıca önerebileceğiniz hangileri var?

BigJoy dan BigWhey protein tozunu kullanıyorum. Muadillerine göre servis başına verdiği protein miktarı oldukça makul. Lezzeti de iyi. Tavsiye ederim. Bizzat fitness hocam tarafından tavsiye edildi ve kullanıyorum.

BigJoy dan BigWhey protein tozunu kullanıyorum. Muadillerine göre servis başına verdiği protein miktarı oldukça makul. Lezzeti de iyi. Tavsiye ederim. Bizzat fitness hocam tarafından tavsiye edildi ve kullanıyorum.
O bahsettiğiniz markalar biraz pahalıya kaçıyor biraz daha cep dostu ürünler biliyor musunuz?

O bahsettiğiniz markalar biraz pahalıya kaçıyor biraz daha cep dostu ürünler biliyor musunuz?
O internette 150-200 TL'ye gördüğünüz protein tozları, tamamen insan sağlığın zararlı.

BigJoy markası, piyasadaki en güvenilir ve en ucuz protein tozlarını satan bir firma. 1 kilo protein tozunun fiyatını 450-500 TL'den aşağı beklemeyin.

Geri
Yukarı