F/P RGB Klavye Önerisi

Bayram veya karne indirimine girecek mi?

Aslında çok kullanmıyorum onları. Mekanik his ve RGB için alacağım. Işıklandırma olayı hoşuma gidiyor.

Forumda Corsair'in bilek desteğinden memnun olmayanlar da var. Işıklandırmanın iyi olması daha önemli. Çünkü ön plan benim için RGB ışıklandırması.
Yeni moda RGB. :D Dostum RGB ışıklandırmaya önem veriyorsan en iyi ışıklandırma hangisindeyse onu alabilirsin. Bahsi geçen hiçbir model üzmez.

Yeni moda RGB. :D Dostum RGB ışıklandırmaya önem veriyorsan en iyi ışıklandırma hangisindeyse onu alabilirsin. Bahsi geçen hiçbir model üzmez.
Fareye de ihtiyacım var. 10 Liralık internet kafe faresi kullanıyorum. O yüzden ışıklandırma ve fare yönünden CM daha cazip geliyor.

İlk zaten aklımda CM vardı. Corsair de kafamı karıştırmadı değil :) Ama CM daha sade, daha temiz gözüküyor. Ufak ve hoş bir görüntüsü var. Corsair alırsam CM aklımda kalacak gibi. CM tercih edeceğim sanırım :)
Gönlünden geçeni al dostum. Bu modellerin hiçbiri pişman etmez. :) Hayırlı olsun şimdiden.

Gönlünden geçeni al dostum. Bu modellerin hiçbiri pişman etmez. :) Hayırlı olsun şimdiden.

Şu bayram da maaşı alayım da yiyim hepsini bari :) Teşekkürler.
CM'nin fiyatı her geçen gün değişiyor anlamadığım bir şekilde. Corsair K55 şuan 200 TL. Şuan o daha cazip geliyor. Corsair mi alsam? Kararsız kaldım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı