F/P sistem önerisi

Hocam o fiyat bandında aşağı yukarı böyle bir sistem bulursun. 4070 değil de 4060 falan alıp diğer özellikleri boostlayabilirsin.
Game Garaj' ın çeşitliliği sayesinde istediğim sistemi diziyorum ama dün 2000 lira zam geldi dizdiğim sisteme.

Direkt hazır sistem mi istiyorsun, yoksa parça parça toplayım mı?
Hazır sana zahmet, yanlış yere konu açmışım galiba.

RAM 32 olmasina gerek yok ki. SSD de 1TB yap. LS520 al. 40K'ya fena degil hazir sistem icin, parcalari guzel.

Attigim toplama cok daha iyiydi, tas gibi 4070 Ti.
İleriye dönük diziyorum, şimdi aldın aldın. Yükseltmek isteyeceksin seneye 4000 lik RAM 6000 olacak.

Ekran kartı 8 GB. Artık oyunlarda 8 GB kurtarmıyor. R5 7500F'in 7600X karşısında performansı aşağıda kalıyormuş. Onu seçmem artık.

7500F ile 7600X daha guclu, 7600 ise esit. Ve 7500F dahili grafigi yok. Ama 7500F cidden ucuz oldugundna onlara gore cok daha mantikli.

Bu arada, neden toplama istemiyorsunuz?

7500F ile 7600X daha guclu, 7600 ise esit. Ve 7500F dahili grafigi yok. Ama 7500F cidden ucuz oldugundna onlara gore cok daha mantikli.

Bu arada, neden toplama istemiyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında uğraşacak vaktim yok toplamaya. Hepsine de ayrı ayrı taksit ödemeye de uğraşasım yok. Yok indirimi bekle yok stokunu bekle derken sistemi kurmak uzun sürecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında uğraşacak vaktim yok toplamaya. Hepsine de ayrı ayrı taksit ödemeye de uğraşasım yok. Yok indirimi bekle yok stokunu bekle derken sistemi kurmak uzun sürecek.

Bu fiyata 4070 Ti hazir olsa atardim. Yok.

Attigim premium parcali var. 16 GB render olmayacaksa, oyun icin yeterli. Bir de SSD yukseltildigi zaman 1TB yapilirsa alinabilir. Baska onerim yok.

YouTuber'lar 20 bine 4060 sistem önermeye başladı. Acaba bu konuyu görenler, göreceklerden tekrar hazır sistem tavsiyesi alma şansım var mıdır?

YouTuber'lar 20 bine 4060 sistem önermeye başladı. Acaba bu konuyu görenler, göreceklerden tekrar hazır sistem tavsiyesi alma şansım var mıdır?

Kanki sen bana illa 8GB 4060 kitleyeceksin :Dahah.
20 bine 4060 sistem önermeye başladı.
Bunu örnek olarak söyledim, 4060 hala istemiyorum. Belki görmediğim ucuza 4070 vardır diyerekten konuyu hortlattım.

Kanki sen bana illa 8 GB 4060 kitleyeceksin: Dahah.

Bunu örnek olarak söyledim, 4060 hala istemiyorum. Belki görmediğim ucuza 4070 vardır diyerekten konuyu hortlattım.

20K'ya 4070 sistem mi bekliyorsun? Y alemlerin rabbi yüce Allah aşkına? 4070'nin kendisi 19k.

Geri
Yukarı