F/P tablet önerisi

Sorduğunuzu tam anlayamadım. Kalem ile hafızanın bir ilgisi yok.
Mesela Samsung Note 8 cihazımda kalemle yazdığım notu kaydedebiliyorum, başka türlü öğrencinin ne işine yaracak ki?

hahahahah Hocam teknolojiden pek haberiniz yok sanırım. Sıkıntısız çalışıyor.
Teknoloji gurusu olmadığım doğruysa da 26 yıldır bilgisayar, telefon ve yan ürünlerle haşır neşirim, geçen hafta bir arkadaşım Huawei tablet aldı ve Google hizmeti yoktu, araştırarak birtakım uygulamalar indirerek bağlantı kurdu. İşletim sistemine yapılan kaçak müdahalelere karşı olduğum için bu işlem benim için yok hükmündedir..

Son düzenleme:
Mesela Samsung Note 8 cihazımda kalemle yazdığım notu kaydedebiliyorum, başka türlü öğrencinin ne işine yaracak ki?

Teknoloji gurusu olmadığım doğruysa da 26 yıldır bilgisayar, telefon ve yan ürünlerle haşır neşirim, geçen hafta bir arkadaşım Huawei tablet aldı ve Google hizmeti yoktu, araştırarak birtakım uygulamalar indirerek bağlantı kurdu. İşletim sistemine yapılan kaçak müdahalelere karşı olduğum için bu işlem benim için yok hükmündedir..
Kalemle kayıt işleminin bir ilgisi yok. Notlar, çeşitli uygulamalar aracılığıyla tablette bulunan hafızaya kayıt edilir.

Yani tabletin kalemi olmasa bile parmakla not tutmak mümkün. Kalem deneyimi arttırıyor.

E güzel o zaman, X9 kalemleri düzgün yazıyorsa işe yarar demektir, X9 kalemi kullanan birisi bu konuyu okur da bizi aydınlatırsa müteşekkir oluruz..

hahahahah Hocam teknolojiden pek haberiniz yok sanırım. Sıkıntısız çalışıyor.
emülatörle farklı bir cihaz göstererek açtığın uygulamaların, ki birçok insan birçok uygulamada sorun yaşarken, nasıl bu yorumu yapabiliyorsun? : D Aynı deneyime yakın bile olduğunu düşünmen komik, huawei cihazlarda gelen youtube linkine bile tıklayıp youtube'a giremiyorken.

E güzel o zaman, X9 kalemleri düzgün yazıyorsa işe yarar demektir, X9 kalemi kullanan birisi bu konuyu okur da bizi aydınlatırsa müteşekkir oluruz..
Kalemi olmaması gerek. İnternette satılan kalemlerde parmak iziymiş gibi algılamasını sağlıyor. O da işte elini tablete koyunca yazamıyorsun böyle eksileri var.

Kalemi olmaması gerek. İnternette satılan kalemlerde parmak iziymiş gibi algılamasını sağlıyor. O da işte elini tablete koyunca yazamıyorsun böyle eksileri var.
Kalemle işim olmamasına rağmen merak ettim, neyse, nasılsa burada ya da bir yerlerde kullanan biri yorum yapar da öğreniriz işin aslını..

Kalemle işim olmamasına rağmen merak ettim, neyse, nasılsa burada ya da bir yerlerde kullanan biri yorum yapar da öğreniriz işin aslını.

O kalemle yazma hissiyatını vermiyor işte. Ben S Pen ile elimi tabletin üzerine koyarak sanki kağıda yazıyormuş gibi yazabiliyorum ama bu tabletler de o rahatlık yok. Uzun süre yazarken sıkıntı çekersin.

Bir başka konudaki aynı mealli yazışmaları da dikkate alarak anladığım Honor Pad X9 kalem ile yazmaya ihtiyaç duyan veya önem veren kullanıcılara göre değil, herhalde maliyeti artıran bir unsur olduğundan konulmamış, yani ilan edildiği gibi tam bir eğlence tableti, ben aldım ve çok memnunum ama kalemle hiçbir işim yok, 2. telefonum olan Galaxy Note 8 i 3 yıldır kullanmama rağmen 1 kere bile kalemini kullanmadım..

Geri
Yukarı