F/P tablet önerisi

Esque

Kilopat
Daha fazla  
Her ders için ayrı defter tutmak istemiyorum ve f/p tablet arıyorum. Derslerde not almak ve pdf okuma, video izleme amacıyla kullanacağım, oyun oynamam. En önemlisi kalem ile yazı yazmanın kolay ve düzgün olması gerekiyor.

Her ders için ayrı defter tutmak istemiyorum ve F/P tablet arıyorum. Derslerde not almak ve PDF okuma, video izleme amacıyla kullanacağım, oyun oynamam. En önemlisi kalem ile yazı yazmanın kolay ve düzgün olması gerekiyor.

Samsung Tab S7 FE

Her ders için ayrı defter tutmak istemiyorum ve f/p tablet arıyorum. Derslerde not almak ve pdf okuma, video izleme amacıyla kullanacağım, oyun oynamam. En önemlisi kalem ile yazı yazmanın kolay ve düzgün olması gerekiyor.
Huawei Matepad SE gayet iyi f/p tablet.

Sırf not tutmaya 10k vermek istemiyorum açıkçası Huawei Matepad SE iyi midir?

Honor Pad X9 tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır, HB kılıf hediyesi ile satıyor, fiyatı çok iyi tam f/p ürünü..

Huawei'de Google sorunu var, Play'e giremezsiniz..

Honor pad X9 modelinin kalem desteği yok ve Tab S7 FE haddinden pahalı ve gereksiz 10 bin bandında satılıyor. Yapmanız gereken eğer öğrenciyesiniz Samsung Shop'a öğrenci mailiniz ile kayıt olup Tab S9 FE modelini 9.5 bin TL'ye alabilirsiniz. Yapacağınız en iyi seçim bu olacaktır.
Emekli bir kullanıcı olduğumdan kalem konusu beni hiç ilgilendirmedi, ışıklı bir klavye ve ışıklı bir mouse aldım ve bana göre tam takım oldu ama araştırma yaparken bizde de Ali Express'de de X9 için kalem ilanları gördüm, kalem desteklemiyorsa bu ilanlar ne iş, konuda bilginiz var mı?

Emekli bir kullanıcı olduğumdan kalem konusu beni hiç ilgilendirmedi, ışıklı bir klavye ve ışıklı bir mouse aldım ve bana göre tam takım oldu ama araştırma yaparken bizde de Ali Express'de de X9 için kalem ilanları gördüm, kalem desteklemiyorsa bu ilanlar ne iş, konuda bilginiz var mı?
Kalemli tabletlerin özelliği kalemi etkin şekilde kullanmak ve deftere yazma deneyimi sağlamaktır. Sizin dediğiniz kalemler parmak ile kullanımdan farksız. Sadece dokunma işini kolaylaştırıyor. Kapasitif ekranlarda normal kalemin ucuna alüminyum folyo sardığınızda aynı görevi görüyor mesela.

Kalemli tabletlerin özelliği kalemi etkin şekilde kullanmak ve deftere yazma deneyimi sağlamaktır. Sizin dediğiniz kalemler parmak ile kullanımdan farksız. Sadece dokunma işini kolaylaştırıyor. Kapasitif ekranlarda normal kalemin ucuna alüminyum folyo sardığınızda aynı görevi görüyor mesela.
Pek anlamadım, peki bu tip kalemle yazılanlar hafızaya atılabiliyor mu diğer normal kalemlerde olduğu gibi?

Geri
Yukarı