F1 2020 Save dosyası var mı?

EgemenOS71

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba F1 2020'de multiplayer yarışlarında takım kariyer aracım kötü olduğu için hep gerilere düşüyorum. ETS 2 gibi Save dosyası varsa bulabilir miyim herhangi bir yerden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, F1 2020'nin save dosyaları genellikle Program Files-> Steam -> userdata içerisindeki "user_id" yani sizin kullanıcı olarak özel ID'nizin yazdığı bir klasörün içerisinde bulunuyor. O klasörde pek çok rakamlardan oluşan klasörler olacaktır. Bu klasörler diğer oyunlarınızın. F1'e ait olan 1080110 klasörü zaten içerisinde local ve remote adında iki klasör ve birkaç dosya daha olmalı, burası save dosyalarının kaydedildiği yerdir.
Ah pardon, siz hazır save dosyası istiyorsunuz sanırım değil mi?

Son düzenleme:
Selamlar, F1 2020'nin Save dosyaları genellikle program files-> Steam -> userdata içerisindeki "user_id" yani sizin kullanıcı olarak özel ID'nizin yazdığı bir klasörün içerisinde bulunuyor. O klasörde pek çok rakamlardan oluşan klasörler olacaktır. Bu klasörler diğer oyunlarınızın. F1'e ait olan 1080110 klasörü zaten içerisinde local ve remote adında iki klasör ve birkaç dosya daha olmalı, burası Save dosyalarının kaydedildiği yerdir.
Ah pardon, siz hazır Save dosyası istiyorsunuz sanırım değil mi?

Evet öyle fakat verdiğiniz bilgiler için size minnettarım.

Bir nebze işe yararlarsa sevinirim. Bu arada dediğiniz save dosyalarını bir ihtimal racedepartment'da bulabilirsiniz. Yarış oyunlarıyla alakalı modların olduğu bir site, araç tasarımları vb bir çok içerik mevcut. Ben çok detaylı bakamadım ama çıkarsa oralardan çıkabilir diye düşünüyorum.

RaceDepartment

Yeni konular

Geri
Yukarı