F1 2020 Türkçe yama kurulumunda 0xc000007b hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Nev0

Centipat
Daha fazla  
0xc000007b hatası alıyorum. YouTube üzerinden çözüm videosunu izledim, eksik dosyayı da buldum fakat nereden indirebileceğim hakkında bir fikrim yok. DirectX indirme aracını da indirdim fakat bu uygulama Windows üzerinde çalışamaz gibi bir hata verdi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler.

Adsız.png

Değil, raporun kendisini istemiştim. Rehberi bir daha inceleseniz iyi olacak.

Değil, raporun kendisini istemiştim. Rehberi bir daha inceleseniz iyi olacak.
Logfile1

Sizinle konuşmadan önce internetten indirebileceğimi düşünüp bir siteden indirdim. Sonuçları ne kadar değiştirdi bilmiyorum. Tekrardan hata raporu oluşturdum.

İndirdiğiniz dosyayı hemen silin. Herhangi bir yere attıysanız oradan da silin. Sonra Afterburner'ı kaldırıp hata aldığınız uygulamayı tekrar çalıştırmayı deneyin. Afterburner'ı kaldırmak sorunu çözmezse Windows'u güncelleyin.

Hangi uygulamada hata alıyorsunuz bu arada? Rapordan pek bir şey çıkaramadım o konuda.

İndirdiğiniz dosyayı hemen silin. Herhangi bir yere attıysanız oradan da silin. Sonra Afterburner'ı kaldırıp hata aldığınız uygulamayı tekrar çalıştırmayı deneyin. Afterburner'ı kaldırmak sorunu çözmezse Windows'u güncelleyin.

Hangi uygulamada hata alıyorsunuz bu arada? Rapordan pek bir şey çıkaramadım o konuda.

Uygulama F1 2020 türkçe yaması TrLangLauncher uygulaması dosyayı silmeye çalışıyorum ama her seferinde farklı bir uygulama çalıştığı için silinemiyor diyor. O uygulamayı görev yöneticisinden kapatıyorum bu sefer farklı uygulama çalıştığı için diyor.

Geri
Yukarı