F1 2021 105TL'den Alınır mı?

O nasıl bi oyun olacak hocam? F1 2022 yerine mi çıkacak?
Evet, Normalde takım kurup takılıyorduk ya, onun çok daha advanced versiyonu gelecek, asıl amacınız online değilse, f1 2020 indirimde çok komik fiyatlara düşüyor onu alıp şimdilik idare edebilirsin, ben 2021'i almadım mesela bu fiyatlık bir oyun değil çünkü, ama manager'e parayı kıyacağım gibi çok fazla yenilik gelecek.

Evet, Normalde takım kurup takılıyorduk ya, onun çok daha advanced versiyonu gelecek, asıl amacınız online değilse, f1 2020 indirimde çok komik fiyatlara düşüyor onu alıp şimdilik idare edebilirsin, ben 2021'i almadım mesela bu fiyatlık bir oyun değil çünkü, ama manager'e parayı kıyacağım gibi çok fazla yenilik gelecek.
Kariyer yapmayı pek düşünmüyorum Online oynamayı düşünüyorum, peki ne zaman çıkacak bu oyun bir bilginiz var mı?

İyi de Manager ile F1'in kendisi tamamen farklı şeyler sayılabilir karşılaştırılması bence pek mantıklı sayılmaz.

Geri
Yukarı