F1 Bilet sitesinde 2022 sezonu Rusya GP biletleri kaldırıldı

Olması halinde eylül ayında olur değil mi? Rusya GP 25 Eylül idi. O zamana kadar 3-5 ata ata kenara çözeceğiz.

Rusya'nın yerine girersek aynen dediğiniz gibi olur hocam.

Arkadaşlar devlet bir kere para ödemeyi reddetti başkasının yerine geçince daha mı az para istiyor FIA?

Liberty Media'nın 25 yarış hedefi vardı bu sene içerisinde, Portekiz ve Türkiye gibi takvime girmek istemeyen ülkeleri en son çare olarak daha ucuz bir fiyatla çekmeye çalışıyorlar. Aynı 2020 ve 2021 senelerinde olduğu gibi. Tabii ki pandeminin de etkisi bu konuda büyük.

Eğer Ferrari şampiyon olabilecek bir araç yapabildiyse Sainz şampiyon olur. Ama sanmıyorum iyi bir araba yapabildiklerini.
Bakalım hocam, bugün ki turlarda en hızlı norristi ama leclerc de çok güzel bir sıralama ile başladı, Leclerc dememin sebebi sözleşmesinin artık tehlikeye girmesiyle birlikte elinden gelen tüm performansı yapacağını düşünüyorum, sainzde çok iyi olabilecektir.

Bakalım hocam, bugün ki turlarda en hızlı norristi ama leclerc de çok güzel bir sıralama ile başladı, Leclerc dememin sebebi sözleşmesinin artık tehlikeye girmesiyle birlikte elinden gelen tüm performansı yapacağını düşünüyorum, sainzde çok iyi olabilecektir.
Hocam ilk öncelikle Leclerc'in 2 sene daha kontratı var, ayrıca hızlı olan değil ilk testlerde en fazla veri toplayan takım kazançlı çıkacaktır diye düşünüyorum.

Hocam ilk öncelikle Leclerc'in 2 sene daha kontratı var, ayrıca hızlı olan değil ilk testlerde en fazla veri toplayan takım kazançlı çıkacaktır diye düşünüyorum.
Leclerc'ün 2024 e kadar sözleşmesi olduğunu biliyorum ama aynı zamanda iyi bir sıralama elde edemezse bu yıl, ileride ki sözleşmesi için işler pek iyi gitmeyecek, onu demek istedim.

Leclerc'ün 2024'e kadar sözleşmesi olduğunu biliyorum ama aynı zamanda iyi bir sıralama elde edemezse bu yıl, ileride ki sözleşmesi için işler pek iyi gitmeyecek, onu demek istedim.

Bence Ferrari eskisi gibi pilotların üzerinde baskı kurmayacaktır, eskiden olduğu gibi olur ise Leclerc baskıya dayanamayıp kötü sonuçlar alacaktır. Hatta bence Ferrari'nin bu kadar genç bir pilot kadro seçmesinin de bu yüzden olduğunu düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 292A1483-093D-4C24-9E50-574928FC5D1F.png
    292A1483-093D-4C24-9E50-574928FC5D1F.png
    350,4 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı