F1 için direksiyon şart mı?

WitcherFate

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, F1 2020'yi Logitech F310 ile oynuyorum, yayınlarda falan gördüğüm kadarıyla bu oyunu gamepad ile oynayan sanırım tek kişi benim :)

Direksiyon seti almayı düşündüm ama fiyatları gerçekten çok fazlaymış.
F1 de direksiyon bana ne kazandırır?
Ayrıca Thrustmaster T80 modelini buldum, bu bile pahalı ama diğer Logitech'lere göre daha alınabilir durumda.
Önerilerinize açığım dostlar.
Max 2000₺

Direksiyonda FFB varsa arabanın kayıp kaymadığını vs. öğrenebiliyorsunuz. Bir nevi gerçekliği arttırıyor. İkinci el G27 alabilir ya da kendiniz yapabilirsiniz.

Ben de dualshock ile oynuyorum tek sen değilsin 🤣. Ne olacak ki? Direksiyon alabiliyorsan al ama daha zevkli olur bence de.

Hız farkı yok. Hatta gamepad ile daha hızlı turlar atabiliyorsunuz. Olay tamamen hissiyat. Force Feed Back burada önemli olan. Eğer maddiyatın yoksa, bence almanı tavsiye etmem. Kontrolcü olarak ise kesinlikle XBOX, eli yormuyor ve sağ anolog ile sol anoloğun farklı yerde olması çok daha rahat.

Ben de dualshock ile oynuyorum tek sen değilsin 🤣. Ne olacak ki? Direksiyon alabiliyorsan al ama daha zevkli olur bence de.
İnan hacım, türünün son örnekleri bizleriz gibi duruyor, ya benim merak ettiğim konu şu:direksiyon ile oynayanların bize karşı bi artısı var mı gerçekçilik dışında

İnan hacım, türünün son örnekleri bizleriz gibi duruyor, ya benim merak ettiğim konu şu:direksiyon ile oynayanların bize karşı bi artısı var mı gerçekçilik dışında
Gamepad bir tık daha hızlı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hız farkı yok. Hatta gamepad ile daha hızlı turlar atabiliyorsunuz. Olay tamamen hissiyat. Force Feed Back burada önemli olan. Eğer maddiyatın yoksa, bence almanı tavsiye etmem. Kontrolcü olarak ise kesinlikle XBOX, eli yormuyor ve sağ anolog ile sol anoloğun farklı yerde olması çok daha rahat.
Elimde logitech f310 ve ds4 var usta
Gamepad bir tık daha hızlı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O halde şu an için taksitle thrustmaster t80 almaya gerek yok diyorsun değil mi

Geri
Yukarı