F310 alınır mı?

Geralt0fRivia

Hectopat
Letgo üzerinden satıcı 90 TL'ye verebileceğini söyledi, ben 80 TL'ye kadar düşürebileceğime inanıyorum. Ürünü kargo ile alacağım. Satıcıda tik var ve 5 yıldız, yorumlarında güvenilir satıcı yazıyor. Güvenmeli miyim? Ürün fotoğraflardan gayet temiz kullanılmışa benziyor. Papara Card ile IBAN'ine para atabilir miyim? F310 beni tatmin eder mi? Daha önce çakma şeffaf kollardan kullanıyordum o bozuldu, o yüzden kol bakmaya başladım. 80 TL'ye değer mi? Ürünün fotoğrafları internetten alınmış stok fotoğraflar değil adamın diğer ilanlarınada baktım hep aynı halıda satmış ürünlerini Xbox Series X satmış onu da aynı halıda satmış.

Letgo üzerinden satıcı 90 TL'ye verebileceğini söyledi, ben 80 TL'ye kadar düşürebileceğime inanıyorum. Ürünü kargo ile alacağım. Satıcıda tik var ve 5 yıldız, yorumlarında güvenilir satıcı yazıyor. Güvenmeli miyim? Ürün fotoğraflardan gayet temiz kullanılmışa benziyor. Papara Card ile IBAN'ine para atabilir miyim? F310 beni tatmin eder mi? Daha önce çakma şeffaf kollardan kullanıyordum o bozuldu, o yüzden kol bakmaya başladım. 80 TL'ye değer mi? Ürünün fotoğrafları internetten alınmış stok fotoğraflar değil adamın diğer ilanlarınada baktım hep aynı halıda satmış ürünlerini Xbox Series X satmış onu da aynı halıda satmış.
Ürün kaç yıllık?

5 Yıllık 710 kullanıyorum. Hala ilk gün aldığımdaki gibi.
Bende f310 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim.
Bilgi verilmemiş.
Satıcıya soramaz mısın? Ben f310 kullanıyorum çok iyi cihazdır alınır ama ben 200tl gibi bir fiyata aldım kaç yıl kullanıldığı önemli çünkü ürün yeni gibiyse daha yüksek fiyata satardı bence.

Bende F310 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim.

Satıcıya soramaz mısın? Ben F310 kullanıyorum çok iyi cihazdır alınır ama ben 200TL gibi bir fiyata aldım kaç yıl kullanıldığı önemli çünkü ürün yeni gibiyse daha yüksek fiyata satardı bence.

Ürün kaç yıllık o fiyata alınır.

80 TL'ye değer ama ne durumda olduğu ne kadar kullanıldığı da önemli.

Ürün ya çok temiz kullanılmış ya da yeni duruyor satıcıya sordum cevap verince yazacağım.

Bende F310 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim.

Satıcıya soramaz mısın? Ben F310 kullanıyorum çok iyi cihazdır alınır ama ben 200TL gibi bir fiyata aldım kaç yıl kullanıldığı önemli çünkü ürün yeni gibiyse daha yüksek fiyata satardı bence.

Ürün kaç yıllık o fiyata alınır.

Ürünün fotoğrafları.

Dosya Ekleri

• 1627325857584.png
    1627325857584.png
    480,6 KB · Görüntüleme: 28
  • 727a5287bafb2c4ce602527e0865fbac.jpg
    727a5287bafb2c4ce602527e0865fbac.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

Geri
Yukarı