F310 vs Polo smart PS4

Loudia

Centipat
Daha fazla  
F310u sevmem sebebi Xbox dizilim, analog hissi çok iyiymiş, ama titreşim ve kablosuz olmaması biraz üzdü.
PS4 gamepadi ise analog hissi iyi midir? Titreşimi vs mevcut bunda.
Hangisi alınmalı.
GFN ile oynayacağım.
Cyberpunk GTA tarzı oyunlarda hangisi iyidir?

F310, 710, Xbox Series S oyun kollarını kullandım.

F310 baş ağrıtmaz, takarsın çalışır. Çakma PS4 kolundan daha iyidir kesinlikle fakat ergonomisi sıfır. Kesinlikle el ağrıtıyor.

F710 kullanmamış arkadaşlar önermesin bir zahmet, hem çok ağır, yine ergonomisi kötü ve aşırı derecede bağlantı problemleri olan bir cihaz. Senelerdir kullandım, internette ufak bir araştırmayla bağlantı konusunda ne kadar sıkıntı çıkardığını görebilirsiniz.

Sizin seçenekleriniz arasında en doğru seçim F310 olacaktır. Eğer bütçeyi biraz artırabilirseniz F710 fiyatına ikinci el Xbox One oyun kolu alın keyfinize bakın.

F310u sevmem sebebi Xbox dizilim, analog hissi çok iyiymiş, ama titreşim ve kablosuz olmaması biraz üzdü.
PS4 gamepadi ise analog hissi iyi midir? Titreşimi vs mevcut bunda.
Hangisi alınmalı.
GFN ile oynayacağım.
Cyberpunk GTA tarzı oyunlarda hangisi iyidir?

Bende polosmart DS4 var hissiyatı ve kalitesi gayet güzel ayrıca touchpad ide çalışıyor sorunsuz ben titreşim ve Bluetooth için Polosmart'ı aldım Forza Horizon 4 titreşimler vs. yerli yerinde motorlar güçlü analog ve arkadaki tuşlarda da ölü bölge yok.

F310 almayın derim polosmart istemiyorsanız F710 alın ama;
F710 pilli o yüzden ağır ve piller 1.3 v pil almanız lazım ve piyasada şarj edilebilir 1.3 v pil yok almadan önce ben araştırmıştım.

F310 baş ağrıtmaz, takarsın çalışır. Çakma PS4 kolundan daha iyidir kesinlikle fakat ergonomisi sıfır. Kesinlikle el ağrıtıyor.

F710 kullanmamış arkadaşlar önermesin bir zahmet, hem çok ağır, yine ergonomisi kötü ve aşırı derecede bağlantı problemleri olan bir cihaz. Senelerdir kullandım, internette ufak bir araştırmayla bağlantı konusunda ne kadar sıkıntı çıkardığını görebilirsiniz.

Sizin seçenekleriniz arasında en doğru seçim F310 olacaktır. Eğer bütçeyi biraz artırabilirseniz F710 fiyatına ikinci el Xbox One oyun kolu alın keyfinize bakın.

Katılıyorum ama F310 titreşimsiz bir model ve dediğiniz gibi ele gelmiyor en iyisi Xbox One 8-9. nesil fakat 2. elleri olmuş 1000 TL. Polosmart mantıklı olacaktır.

Ben olsam çakma PS4 kolu alıp işimi şansa bırakmak yerine F310'un gelişmiş versiyonu Logitech F710'u alırdım.

Çakma PS4 kolu almayın aldırtmayın. F310 daha iyi bir seçim olur. Bütçeyi biraz yükseltip F710 bakılabilir.

İmkanım olsa zaten F710, hem pek emin değilim arkadaşlarımın dediğine göre sürekli kopma ve el ağrıtıyormuş. Öyle bir şey varsa almam eğer sizde varsa F710 nasıl hissiyat yaratıyor yazar mısınız?

Xbox 360 kol vardı olsa yine alırım, ama Xbox 360-ONE piyasada hepsi çakma hiç sıfır yok benim için onemli olan analog hissi. Sıfırları olmuş 1100 bütçem zaten 400-500

PS4 gamepadi bayağı iyi ama tabii orijinal alacaksanız.

Orijinali 1000TL benim bütçe 400-500

İmkanım olsa zaten F710, hem pek emin değilim arkadaşlarımın dediğine göre sürekli kopma ve el ağrıtıyormuş. Öyle bir şey varsa almam eğer sizde varsa F710 nasıl hissiyat yaratıyor yazar mısınız?

Xbox 360 kol vardı olsa yine alırım, ama Xbox 360-ONE piyasada hepsi çakma hiç sıfır yok benim için onemli olan analog hissi. Sıfırları olmuş 1100 bütçem zaten 400-500

Orijinali 1000TL benim bütçe 400-500
https://www.hepsiburada.com/snopy-r...input-kirmizi-usb-1-8m-joypad-p-HBV00000KLND2
buna bakabilirsiniz arkadaşımda vardı plastiği tok ve 2 senedir kullanıyor

F710 4 ay kullandım bir arkadaşımdan alıp(öncesinde ne kadar kullandı bilmiyorum). L2 ve R2 tuşları biraz üstte ama maksimum 1 haftada alışılıyor. Bağlantı hakkında ilk başta bilgisayar kolu görmemişti, kısa bir araştırmayla çözümünü bulup düzeltmiştim. Sanırım biraz da şans işi ama ben bir sıkıntı yaşamadım.

Geri
Yukarı