F310 vs Pusat Pro

theutkan

Decapat
Ben ikisinden birini almaya karar verdim bütçem 300 olduğu için F710 almayı çok düşünmüyorum. Zaten kronik bağlantı kopma sorunu varmış.

Öncelikle ölü bölge benim için çok önemli, kullananlardan ilk olarak buna cevap vermesini istiyorum.
Hassasiyet de önemli kaydırdığım kadar gitmeli ve kaydırdığım anda gitmeli.
Kablo çok da önemli değil eğer F310 çok daha kaliteli bir kontrolcüyse kablolu da oynarım.
Uzun süre kullanmak istiyorum en kötü 2 sene boyunca problem yaşamak istemem. Monster'ın teknik servisi sorunlarda genellikle olumlu çözümler buluyor. Ama hiç teknik servise gerek kalmayacak bir kol daha iyi olur.

Cevap verecek herkese teşekkürler.

F310'da titreşim yok. Pusat Pro hakkında da kötü yorumlar var. @Taylor Swift Fan Cl ölü bölge ve tetik sorunu yaşamıştı diye hatırlıyorum. 🤔 F710'un kronik sorunu olduğunu nerede duydunuz.? Belki vardır ama ben duymamışımdır. Merak ettim.

Pusat Pro'nun tetiklerine daha çok basabiliyorsunuz yani araba gaz verme tuşu ya da fren tuşunda ancak belli bir ölü noktası var belii derecede bastıktan sonra algılıyor, çubuklarında pek bir sıkıntı yaşamadım ölü bölge konusunda ancak basarken ilk hafiften basınca tık ediyor içeri giriyor ama sadece giriyor komut iletmiyor biraz basınca algılıyor. Alan başka bir arkadaşa da sordum o da bunu yaşıyor.

Pusat Pro'nun tetiklerine daha çok basabiliyorsunuz yani araba gaz verme tuşu ya da fren tuşunda ancak belli bir ölü noktası var belii derecede bastıktan sonra algılıyor, çubuklarında pek bir sıkıntı yaşamadım ölü bölge konusunda ancak basarken ilk hafiften basınca tık ediyor içeri giriyor ama sadece giriyor komut iletmiyor biraz basınca algılıyor. Alan başka bir arkadaşa da sordum o da bunu yaşıyor.
Yarısı desek daha doğru olur tetiğin.

Geri
Yukarı