F710 alınır mı?

ferdikartal

Centipat
Daha önceden kullanmıştım bir arkadaşta gayet güzeldi alınır mı yoksa az daha biriktirip DualShock 4 mü almalıyım?
DualShock 4'deki gibi hassasiyeti var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz el ağırtıyor. Onun dışında fena değil. İlk aldığımda Windows 11'de çalışmadığı için geri götürüp, teknik servis dönüşü USB alıcısının değiştirilmesi sonucu çalışmıştı. Bilgisayarınız Win 11 ise ona dikkat ederseniz sevinirim.

Ben kullanıcısıyım Windows 7 Windows 10 sağlam çalışıyor titreşim yok ama kaliteli modları var ve bence ergonomik.

2. el 8. nesil Xbox One kolu alın daha iyi. F710 bir tık ağır, D-Pad'i, analogları, triggerları ve blinker tuşları normalden küçük. Benim gibi devasa eliniz yoksa konforsuz hale geliyor. Tüm kolları kullandığım için böyle söylüyorum. Yakın zamanda ben de Xbox koluna geçmeyi düşünüyorum. Kesinlikle o daha iyi bir tercih olur. Bağlantı konusunda da, ara sıra kopuyor ara sıra kopmuyor. Kafasına göre yani. Alıcısını çıkartıp taktığınızda düzeliyor çoğunlukla.

2. el 8. nesil Xbox One kolu alın daha iyi. F710 bir tık ağır, D-Pad'i, analogları, triggerları ve blinker tuşları normalden küçük. Benim gibi devasa eliniz yoksa konforsuz hale geliyor. Tüm kolları kullandığım için böyle söylüyorum. Yakın zamanda ben de Xbox koluna geçmeyi düşünüyorum. Kesinlikle o daha iyi bir tercih olur. Bağlantı konusunda da, ara sıra kopuyor ara sıra kopmuyor. Kafasına göre yani. Alıcısını çıkartıp taktığınızda düzeliyor çoğunlukla.
Hocam Allah aşkına önediğin kola bak 1000 TL.
Daha kol kullanmadan milletin yorumlarına bakan sürahiler: Xbox kolu varken diğer kollar çoh gereksiz ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el 8. nesil Xbox One kolu alın daha iyi. F710 bir tık ağır, D-pad'i, analogları, triggerları ve blinker tuşları normalden küçük. Benim gibi devasa eliniz yoksa konforsuz hale geliyor. Tüm kolları kullandığım için böyle söylüyorum. Yakın zamanda ben de Xbox koluna geçmeyi düşünüyorum. Kesinlikle o daha iyi bir tercih olur. Bağlantı konusunda da, ara sıra kopuyor ara sıra kopmuyor. Kafasına göre yani. Alıcısını çıkartıp taktığınızda düzeliyor çoğunlukla.

Hocam peki temiz DualShock 4 mü attığınız linkteki Xbox mı?

Hocam peki temiz DualShock 4 mü attığınız linkteki Xbox mı?
Rahatlık açısından ben Xbox tercih ederdim, ancak DS4 de fena değil, gerçekten çok hafif. Burada kararı size bırakıyorum açıkçası, hangi tarz daha çok hoşunuza gidiyorsa onu alın. Ancak söyleyeyim, DS4'ün tuşları Xbox kadar büyük değil, eliniz terleme yapınca pek güzel bir his oluşmuyor kolda. Ekstra olarak triggerları hassas olsa da Xbox'a göre biraz daha küçük.

Geri
Yukarı