Çözüldü F710 aygıt yöneticisinde gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dracc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 4-5 gün önce F710 aldım sıfır olarak. Logitech F710 Windows 10 Sürücü Kurma Rehberi sorunsuz kullanmak icin bu ayarları yapmam gerekiyor.

resim_2023-10-28_164515104.png

Ama aygıt yöneticisine girdiğimde diğer aygıtlar kısmında gözükmesi gerekiyor F710nun ama hiçbir şekilde gözükmüyor. Çok video ve forum gezdim bu sorunu çözmek için fakat hiçbir şey bulamadım. (EA FC 24 oynamak icin aldim Xinput olarak oynayabilyorum dinput olarak oynayamıyorum. Xinput'ta da oyuncuya yön verme de sorun yaşıyorum muhtemelen tam ayarlarını yapamadığım için F710nun.) Kısaca diğer aygıtlarda F710nun gözüküp ayarlarını yapmam gerekiyor. Çözmede yardımcı olabilir misiniz?
Ek olarak gereken tüm yazılım ve indirmem gereken her şeyi indirim f710 kurulumu için fakat hala sorun yaşıyorum.

Çözüm
Gamepadinizde bir sorun yok, her şey düzgün kullanabilirsiniz.

IMG_20231028_170543.png

Bende geçen haftaya kadar F310 vardı ve o Xinput modundaydı herhangi bir sıkıntı yaşamadım EA FC24 oynarken sadece biraz eski olduğu için yenisine geçmek istedim. D-input X-input fark etmez rahat oynayabilsem yeter benim için çözemedim bir türlü bu sorunu. Ek olarak X-input yapmadığımda dediğiniz gibi Xbox 360 birimi gözükmüyor zaten öyle de hiç oynayamıyorum.

Evde değilim hocam, şimdilik kullanın eve döndüğümde halledelim o işi. Mesajı çözüm olarak seçerseniz sevinirim...
Hocam aynı gamepadi bende kullanıyorum hiç böyle bir sorun yaşamadım kolun ön kısmındaki tuşu değiştirin ben kendi makinemde kullanıyorum direk çalıştır kullandım aygıt yöneticisinde de gözüküyor.

Hocam aynı gamepadi bende kullanıyorum hiç böyle bir sorun yaşamadım kolun ön kısmındaki tuşu değiştirin ben kendi makinemde kullanıyorum direk çalıştır kullandım aygıt yöneticisinde de gözüküyor.
Ön kısmındaki tuş derken dinput ve xinputu diyorsanız dinputta oyun oynayamıyorum fakat xinputta da oyunlarda sıkıntı çıkıyor bazen.

Ön kısmındaki tuş derken dinput ve Xinput'u diyorsanız dinputta oyun oynayamıyorum fakat Xinput'ta da oyunlarda sıkıntı çıkıyor bazen.

Ne tarz sıkıntılar yaşıyorsunuz hocam tuş gecikmesi durumları bazen bende de oluyor yanında gelen kablo ile kullanıyorum o uzatma için kullanılan o zaman problem yaşamıyorum.

Ne tarz sıkıntılar yaşıyorsunuz hocam tuş gecikmesi durumları bazen bende de oluyor yanında gelen kablo ile kullanıyorum o uzatma için kullanılan o zaman problem yaşamıyorum.
Benim oyundaki sorunumun sanırım aygıt yöneticisindeki diğer aygıtlarda gözükmediği için oluyor aygıtlar ve yazıcılar kısmında gözüküyor kolum fakat burda gözükmüyor. Gözükse ordan ayarları yapıp sorunu çözebileceğimi düşünüyorum. (tuş gecikmesi gibi bi sorunum olmuyor sadece oyuncumu istediğim yere yönlendiremiyorum bu da oyunu oldukça etkiliyor.)

F710 üzerindeki D-input - X-input ayarını D-input yaparsanız F710 X-input yaparsanız Xbox 360 birimi olarak görünecektir. D-input daha fazla titreşir ancak her oyunda çalışmaz, X-inputta Force feedback özelliği yoktur ancak her oyunda çalışır. X-inputa ff getirmek için bir driver vardı eve dönünce atarım ya da internetten bulabilirsiniz. Ayrıca X-input triggerlarında hassaslık ayarı vardır, D-input triggerlarında yoktur.

F710 üzerindeki D-input - X-input ayarını D-input yaparsanız F710 X-input yaparsanız Xbox 360 birimi olarak görünecektir. D-input daha fazla titreşir ancak her oyunda çalışmaz, X-inputta Force feedback özelliği yoktur ancak her oyunda çalışır. X-inputa ff getirmek için bir driver vardı eve dönünce atarım ya da internetten bulabilirsiniz. Ayrıca X-input triggerlarında hassaslık ayarı vardır, D-input triggerlarında yoktur.
Bende geçen haftaya kadar f310 vardı ve o xinput modundaydı herhangi bir sıkıntı yaşamadım ea fc24 oynarken sadece biraz eski olduğu için yenisine geçmek istedim. D-input X-input fark etmez rahat oynayabilsem yeter benim için çözemedim bir türlü bu sorunu. Ek olarak x-input yapmadığımda dediğiniz gibi xbox 360 birimi gözükmüyor zaten öyle de hiç oynayamıyorum.

Gamepadinizde bir sorun yok, her şey düzgün kullanabilirsiniz.

IMG_20231028_170543.png

Bende geçen haftaya kadar F310 vardı ve o Xinput modundaydı herhangi bir sıkıntı yaşamadım EA FC24 oynarken sadece biraz eski olduğu için yenisine geçmek istedim. D-input X-input fark etmez rahat oynayabilsem yeter benim için çözemedim bir türlü bu sorunu. Ek olarak X-input yapmadığımda dediğiniz gibi Xbox 360 birimi gözükmüyor zaten öyle de hiç oynayamıyorum.

Evde değilim hocam, şimdilik kullanın eve döndüğümde halledelim o işi. Mesajı çözüm olarak seçerseniz sevinirim...

Çözüm

Geri
Yukarı