F710 bağlantı kopuyor

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Merhaba bugün F710 gamepad aldım ama bağlantıyla arasında 30 cm bile fark yokken arada bir kopuyor. Sinir bozucu oluyor pilleri değiştirdim. Ve bunun kablosu var onu kullanmayı denedim ama büyük olan ucuna bu gamepad in USB'si takılmıyor. Zorlamak mı gerek? YouTube'da şu videoyu buldum işime yarar mı? Kullandığım pil 1.5v Duracell.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bugün F710 gamepad aldım ama bağlantıyla arasında 30 cm bile fark yokken arada bir kopuyor. Sinir bozucu oluyor pilleri değiştirdim. Ve bunun kablosu var onu kullanmayı denedim ama büyük olan ucuna bu gamepad in USB'si takılmıyor. Zorlamak mı gerek? YouTube'da şu videoyu buldum işime yarar mı? Kullandığım pil 1.5v Duracell.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarınız iyi besleyemiyordur USB çipi, başka bilgisayarınız var mı?

Tamam denerim. Çok kopmuyor 1 snlik kopmalar oluyor attım video linkindeki o aparat işime yarar mı?

Yarayabilir ama,

Bilgisayarınız iyi besleyemiyordur USB çipi, başka bilgisayarınız var mı?

Belki bu sorunu tekrar yaşabilirsin, bende bilgisayarda mı yoksa USB çipte mi sorun var onu anlamaya çalışıyorum. Eğer USB çipte sorun varsa o videodaki aparat çalışır.

Yarayabilir ama,

Belki bu sorunu tekrar yaşabilirsin, bende bilgisayarda mı yoksa USB çipte mi sorun var onu anlamaya çalışıyorum. Eğer USB çipte sorun varsa o videodaki aparat çalışır.

Tamam deneyeceğim gene yazarım çözüldümü diye.
Fakat biri Laptop biri Masaüstü.
Testi yaptım bitti laptopta bir kere bile gitmedi. Ne yapacağım?
@bruhmomentumtr

Son düzenleme:
Tamam deneyeceğim gene yazarım çözüldümü diye.
Fakat biri laptop biri masaüstü.
Testi yaptım bitti laptopta bir kere bile gitmedi. Ne yapacağım?

O zaman masaüstü PC'nizin USB voltajı az olabilir, o videodaki cihaz çalışır mı emin olamadım şimdi :(

Çalışırsa da belki aynı sıkıntıyı yapabilir, ama denemek istersen gerisi senin kararın.

O zaman masaüstü PC'nizin USB voltajı az olabilir, o videodaki cihaz çalışır mı emin olamadım şimdi :(

Çalışırsa da belki aynı sıkıntıyı yapabilir, ama denemek istersen gerisi senin kararın.

Voltajı nasıl arttırabilirim?
Bir de ben adaptörü kasanın ön tarafına takıyorum anakart a taksam değişir mi?

Geri
Yukarı