F710 bir anda bağlantı koptu ve artık bağlanmıyor

AnyFor

Hectopat
Daha fazla  
Elimde 3 4 aydır kullandığım bir F710 var içinden çıkan kabloyla sorunsuz bir şekilde kullanıyordum ama 2 gün önce durduk yere bağlantı koptu. İçinden çıkan kabloyu kullanmayıp bağlantı aparatını tek taktığımda ilk arıza verdiği gün çalıştı ama şu an hiçbir şekilde çalışmıyor. İlk bağlantı kopmasında diğer girişlere takıp çalışıp gidiyordu, şimdi hiçbir şekilde çalışmıyor. Bilgisayarım görmüyor, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisine gir, xbox kontrolcü aygıtının üzerine sağ tıkla sürücüyü güncelleştir düzelir.

1701863623747.png

Hiçbir şekilde bağlanmıyor alıcıyla alakalı sanırım sorun.

Aygıt yöneticisine gir, xbox kontrolcü aygıtının üzerine sağ tıkla sürücüyü güncelleştir düzelir.
Aygıt yöneticisinde yok maalesef

Bende alıcı takılıyken bu şekilde görünüyor, alıcıyı çıkarınca kayboluyor. Alıcın bozulmuş büyük ihtimal ya da usb giriş yeri.
1701865694552.png

Bende alıcı takılıyken bu şekilde görünüyor, alıcıyı çıkarınca kayboluyor. Alıcın bozulmuş büyük ihtimal ya da usb giriş yeri.Eki Görüntüle 2043240
usb giriş yeri olamaaz maalesef çünkü orada başka cihazlarda kullandım. Garanti bu ürünü değiştirir mi sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

usb giriş yeri olamaaz maalesef çünkü orada başka cihazlarda kullandım. Garanti bu ürünü değiştirir mi sizce nasıl bir yol izlemeliyim.
Garantisi varsa yenisini verirler evet, benim f710'un bir tuşunda sıkıntı vardı mediamarkt'e verdim 2 hafta sonra yenisini verdiler. Garantisi bitse bile logitech'e ulaşıp alıcısı bozuldu deyip bedavaya getirtenler oluyor.

Garantisi varsa yenisini verirler evet, benim F710'un bir tuşunda sıkıntı vardı MediaMarkt'e verdim 2 hafta sonra yenisini verdiler. Garantisi bitse bile Logitech'e ulaşıp alıcısı bozuldu deyip bedavaya getirtenler oluyor.

Bende aynısını yaptım Logitech ücretsiz şekilde yenisini gönderecekmiş. Gelene kadar gamepadsiz olmak moralimi bozdu.

Bende aynısını yaptım Logitech ücretsiz şekilde yenisini gönderecekmiş. Gelene kadar gamepadsiz olmak moralimi bozdu.
Bu durumlarda yedek gamepad kesinlikle şart. Ben yedek olsun diye amazondan f310 aldım ama arızalıydı biraz, iade ettim. Xbox Controller ya da dualshock 4 alıp f710'u yedek olarak kenara koymayı düşünüyorum. :)

Bu durumlarda yedek gamepad kesinlikle şart. Ben yedek olsun diye amazondan f310 aldım ama arızalıydı biraz, iade ettim. Xbox Controller ya da dualshock 4 alıp f710'u yedek olarak kenara koymayı düşünüyorum. :)
Birazcık bütçe lazım dediğiniz şey için. Benim gibi öğrencilerin pek imkanı olmayan bir şey maalesef. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı