F710 vs F310

Brave_TR

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bir gamepad almak istiyorum. Arkadaşlarım F310 ve F710 önerdi. Hangisi daha iyidir? Tabii ki titreşim özelliğinden dolayı F710 fakat çok pil yiyor diyorlar. Veya 600-800 fiyat bandında farklı bir gamepad önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

1080 TL bandında 8BitDo Ultimate C önerebilirim. F710 bağlantı kopma sorunu şikayetleri ile dolu olan bir gamepad. F310 ilk defa aldım. Ergonomisi kötü hafif el ağrıtıyor. Ancak yine de kalitesini gösteriyor.

1080 TL bandında 8BitDo Ultimate C önerebilirim. F710 bağlantı kopma sorunu şikayetleri ile dolu olan bir gamepad. F310 ilk defa aldım. Ergonomisi kötü hafif el ağrıtıyor. Ancak yine de kalitesini gösteriyor.

Hocam Trendyol, Hepsiburada vb. sitelerde en az 1699 TL'den başlıyor. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Hocam Trendyol, Hepsiburada vb. sitelerde en az 1699 TL'den başlıyor. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Zaten o sitelerden önermedim 😃
İlk kullanıcı kuponu 120 TL. Dediğim fiyatlara geliyor.

Zaten o sitelerden önermedim 😃
İlk kullanıcı kuponu 120 TL. Dediğim fiyatlara geliyor.

Tamamdır teşekkürler aklımda bulunduracağım fakat şu anda ki önceliğim F310 veya F710. :)

F310 al hem kafan da rahat olur. Yok baglanti kopmaymis, pilmis derdin kalmaz. Bu yuzden F310 almistim ben de. Titresime hic ihtiyac duymadim, tabii kisiden kisiye degisir.

F310 candır. F710 kablosuz ve pilli olması kimisi için artidir benim gibiler içinse eksi.

F310 al hem kafan da rahat olur. Yok baglanti kopmaymis, pilmis derdin kalmaz. Bu yuzden F310 almistim ben de. Titresime hiç ihtiyac duymadim, tabii kisiden kisiye degisir.

Teşekkür ederim arkadaşlar F310 siparişi verdim. Zaten benim aklımda da F310 vardı. Size de danışmak istedim. İyi geceler dilerim.

Ustam 2 sinede sahibim F310 hafif el yormuyor ve tuş hissiyatı olarak F710'dan bir tık geride
F710 kablosuz ama bazen kopma oluyor geç basıyor biraz ağır el yoruyor işimden dolayı 2 saat gibi oyun süresiyle pili yaklaşık 3 aydır gidiyor ama titreşim bana çok kuvvetli gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı