F310 vs F710

Büyük ihtimal kol ile geçirdiğim vaktin yüzde 80i pes olacak. Bu yüzden sizce çakma PS4 kolu alsam nasıl olur? Zaten genellikle klavye kullanıyorum bir daha 800+ para vermek mantıklı değil gibi geliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Öyle bir hata yapmamanı öneririm. Orijinal Logitech F710 gamepad alırsan rahatına bakarsın.

Öyle bir hata yapmamanı öneririm. Orijinal Logitech F710 gamepad alırsan rahatına bakarsın.

Dostum çoğu kişi F710'un ergonomisini sevmiyor. Ve bazı hatalarından bahsediyorlar. Evet kaliteli ama artık eskidi. Bende öyle düşünüyordum ama forumda gezindikçe vazgeçmeye başladım. Max 1000TL'ye farklı öneriniz var mı?

Dostum çoğu kişi F710'un ergonomisini sevmiyor. Ve bazı hatalarından bahsediyorlar. Evet kaliteli ama artık eskidi. Bende öyle düşünüyordum ama forumda gezindikçe vazgeçmeye başladım. Max 1000TL'ye farklı öneriniz var mı?
Dostum ben 2 yıl önce replika DS4 satın aldım (Polosmart marka) analoglara toz girdiği takdirde tutuluk yapıyor, temizleyince sorun kalmıyor mesela. Tek yaşadığım sorun bu. Diğer özellikleri gayet kafi. (160 TL vererek aldığım için gram pişmanlık yok ama şu anda daha yüksek fiyata alsam durum farklı olur mu, kestiremiyorum.)

Dostum ben 2 yıl önce replika DS4 satın aldım (Polosmart marka) analoglara toz girdiği takdirde tutuluk yapıyor, temizleyince sorun kalmıyor mesela. Tek yaşadığım sorun bu. Diğer özellikleri gayet kafi. (160 TL vererek aldığım için gram pişmanlık yok ama şu anda daha yüksek fiyata alsam durum farklı olur mu, kestiremiyorum.)

Ekipmanlarımı hor kullanmıyorum. Dediğiniz gibi bir replika alsam beni 2-3yıl götürür mü? Önerebileceğiniz başka replika veya gamepad varsa bekliyorum hocam.

Dostum çoğu kişi F710'un ergono misini sevmiyor. Ve bazı hatalarından bahsediyorlar. Evet kaliteli ama artık eskidi. Bende öyle düşünüyordum ama forumda gezindikçe vazgeçmeye başladım. Max 1000TL'ye farklı öneriniz var mı?

Dostum eski olmasına rağmen hala alınıyor ise, işini görebileceğini anlarsın. 9 yıldır aynı kolu kullanıyorum, DS4 almıştım orijinal iade ettim. Bana göre şu an alınabilecek bu bütçede sağlam kol F710 dur. Alacağın replika elinde patlayınca pişman olursun.

Dostum sence eski olmasına rağmen hala alınıyor ise, işini görebileceğini anlarsın. 9 yıldır aynı kolu kullanıyorum, DS4 almıştım orijinal iade ettim. Bana göre şu an alınabilecek bu bütçede sağlam kol F710 dur. Alacağın replika elinde patlayınca pişman olursun.

EyvAllah hocam. 2 gündür forumda yatıp kalkıyorum. Kafamda hep F710 vardı ama bazıları ergonomisi falan kötü deyince kafam karıştı. Zaten replikaların kaliteli olmasını beklemiyorum sadece ucuzlar diye sormak istedim. Bu hafta siparişi veririm.

Bu arada Gamepad'lerde kutuyu açıp beğenmezsek iade geçerli oluyor mu? Hijyen diye red ederler mi?

Eyvallah hocam. 2 gündür forumda yatıp kalkıyorum. Kafamda hep F710 vardı ama bazıları ergonomisi falan kötü deyince kafam karıştı. Zaten replikaların kaliteli olmasını beklemiyorum sadece ucuzlar diye sormak istedim. Bu hafta siparişi veririm.

Bu arada Gamepad'lerde kutuyu açıp beğenmezsek iade geçerli oluyor mu? Hijyen diye red ederler mi?

İade hakkında bir bilgi sahibi değilim, araştırıp öğrenebilirsin. Ergonomi kişiden kişiye değişir, şu an bu fiyat bandında en kaliteli, işinin arkasında duran Logitech 710 var. Umarım beğenirsin.

Dostum dersen ki elim tornavida tutar; replika al, ilk geldiğinde düzgün çalışıyorsa iade etmezsin, bir şey olunca içini açar bakarsın sıkıntı ne diye. Tuzlu bir replika da alma ama. Bulabilirsen 350-400 bandında al, beğenmezsen dediğim gibi iade edersin.
Edebilirsin, hijyen ürünleri olarak geçmiyor sanırım. Yakın zamanda akıllı saat aldım ve iade ettim. Saat daha hijyen üründür bence. :)

Dostum dersen ki elim tornavida tutar; replika al, ilk geldiğinde düzgün çalışıyorsa iade etmezsin, bir şey olunca içini açar bakarsın sıkıntı ne diye. Tuzlu bir replika da alma ama. Bulabilirsen 350-400 bandında al, beğenmezsen dediğim gibi iade edersin.

Edebilirsin, hijyen ürünleri olarak geçmiyor sanırım. Yakın zamanda akıllı saat aldım ve iade ettim. Saat daha hijyen üründür bence. :)

Saçma bir sistem. Kulaklıklar hijyen ürünü olarak geçiyor. Bence Ellerimiz kulaklara göre çok daha pistir. Neyse konudan çıkmayalım. Son olarak bir sorum olacak. Cevabını biliyorum tabii ki ama sizce bir replikaya 400-450TL vermek mi yoksa F710'a 838TL vermek mi daha mantıklı?

Saçma bir sistem. Kulaklıklar hijyen ürünü olarak geçiyor. Bence Ellerimiz kulaklara göre çok daha pistir. Neyse konudan çıkmayalım. Son olarak bir sorum olacak. Cevabını biliyorum tabii ki ama sizce bir replikaya 400-450TL vermek mi yoksa F710'a 838TL vermek mi daha mantıklı?
İkinci el ilanlara baktın mı?

Geri
Yukarı