FA2 sistem alınır mı?

umutvira

Centipat
Daha fazla  

Linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum, tam bir karar vermeden size sormak istedim. RTX 3050 yerine RX 6600 düşünmüştüm ancak çevremde AMD ekran kartı kullanan arkadaşlarıma baktığım zaman çoğu memnun değil (yazılım, WattMan hatası vs.) O yüzden NVIDIA tercih ettim.

Sizce bu fiyata bu bilgisayarı almak doğru mu?

Linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum, tam bir karar vermeden size sormak istedim. RTX 3050 yerine RX 6600 düşünmüştüm ancak çevremde AMD ekran kartı kullanan arkadaşlarıma baktığım zaman çoğu memnun değil (yazılım, WattMan hatası vs.) O yüzden NVIDIA tercih ettim.

Hocam hata almanız artık çok zor istesende alamıyorsun tabiri caizse :D 6600 varken bütçenizde 3050 almak sizi üzer bi süre sonra. 10-10.5K olsa düşünebilirdi bu fiyattan hayır.

3050 hariç bir sistem bulabilirsniz bu fiyata. NVIDIA takınıtınız yoksa rx6600 alın.

Geri
Yukarı