Fabrika ayarlarına döndürülen telefondan fotoğraf ve videoları kurtarma

m1cope

Kilopat
Telefon Samsung galaxy J7 Pro. Telefonu sıfırladım ama yedekleme yapılmamış. Telefondan ya da bilgisayardan fotoğraf ve videoları geri getirebilir miyim? Telefondan Disk Digger programını biliyorum. Bilgisayardan hiç bilmiyorum. Telefon rootlu değil. Bir şekilde bu veriler geri getirilebilir mi?

Programın adını hatırlmaıyorum fakat bazı fotoları kurtarma şansın var. Sadece görüntü kalitesinde biraz bozulma oluyor o kadar.

İşlem zor ve elinde J7 Pro gibi kanser modellerden biri var. Root erişimi elde edersen belki şansın olabilir.

Rootsuz dosyalara erişemezsin, zamanında telefonum servislik olunca 1 hafta kullanmak zorunda kalmıştım, stock yazılımı berbat init. D desteği ayrı bir olay sapıtıyor. Bootloop sorunu var. Kısaca kanser telefon olarak tabir ediyorum.

Rootsuz dosyalara erişemezsin, zamanında telefonum servislik olunca 1 hafta kullanmak zorunda kalmıştım, stock yazılımı berbat init. D desteği ayrı bir olay sapıtıyor. Bootloop sorunu var. Kısaca kanser telefon olarak tabir ediyorum.
Bu bahsettiğim Disk Digger gibi programlar silinen dosyaları rootsuz getiriyor. Fabrika ayarlarına dönenleri de getiremez mi? Telefonu telefoncuya verdiğim için sadece 1 günlüğüne alacağım. Artık benim olmadığı için root atmamam maalesef. Başka yolu yok mu?

Terminal üzerinden ADB ile geçici root erişimi alınabiliyor (telefon reboot edildiğinde erişim gider) ancak teknik bilgi gerektiriyor ve Türkçe kaynak yok, ben zaten hep rootlu kullandığım için rootsuz yol bilmiyorum maalesef. İnternetten araştırmanı öneririm.

Geri
Yukarı