Face ID çalışmayan 2.el iPhone X alınır mı?

abduss

Decapat
Telefonumu değiştirmek istiyorum. 3-4K bütçem var ve sıfır orta seviye bir cihaz almaktansa 2.el cihazlara yöneldim. Face ID'si bozuk ve bataryası değiştirilmiş 64 GB iPhone X alınır mı? Batarya değişirken face ID bozulmuş olabilir mi? (cihaz 4000TL)

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumu değiştirmek istiyorum. 3-4K bütçem var ve sıfır orta seviye bir cihaz almaktansa 2.el cihazlara yöneldim. Face ID'si bozuk ve bataryası değiştirilmiş 64 GB iPhone X alınır mı? Batarya değişirken face ID bozulmuş olabilir mi? (cihaz 4000TL)

Hocam ille de iPhone diyosanız bilemem ama o paraya daha güzel telefonlar alınabilir. (Android)

Genelde ekran değişikliğinde Face ID çalışmıyor dostum, batarya olduğunu zannetmiyorum. Önerim 0 Oneplus, Huawei, Xiaomi tarzı markaların amiral gemisi modellerine yönelin. Şu an abim Oneplus 8T kullanıyor 120 Hz ekran var üstünde İphone 11 ile karşılaştırdım, rakibi olmasa bile çok daha akıcı bir deneyim sunuyor. Kamera tarafında kesinlikle Google kamera ile kullanılmalı bu tür Çinli modeller yoksa İphone çok rahat daha iyi kamera konusunda.

iPhone şart değil ama daha önce hiç iOS kullanmadım denemek istiyorum.
Acelen yoksa biraz daha ilan kovala. FaceID olmadan çile çekersin benden söylemesi. En önemli özelliklerden biri o ve TouchID. Bir anlığına telefonu kilitleyip başka bir şeye bakacağını hatırlayıp tekrar açmaya çalıştığında 0000 gibi bir şifre bile canını sıkar.

Geri
Yukarı