Facebook araç çubuğu kayıp

Serhathan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayarı açtığımda biraz facebooka gireyim dedim. Girdiğimde araç çubuğu kayıptı. Çıkış yapma butonu arama çubuğu ana sayfaya dönüş yeri falan filan onların olduğu çubuk yoktu ortada. Hiç bir yerdede bulamadım çözümünü. Nasıl çözüleceğini bilen varsa yardım edebilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bugün bilgisayarı açtığımda biraz facebooka gireyim dedim. Girdiğimde araç çubuğu kayıptı. Çıkış yapma butonu arama çubuğu ana sayfaya dönüş yeri falan filan onların olduğu çubuk yoktu ortada. Hiç bir yerdede bulamadım çözümünü. Nasıl çözüleceğini bilen varsa yardım edebilir mi ?
Tarayacınıza yüklediğiniz herhangi bir eklentiden olmuş olabilir eklentileri devre dışı bırakın cache/cookie temizliği yapın tekrar deneyin.

ee yalnız başka hesapla girince sorun olmuyor sadece benim hesabımda olan bir durum facebook yardıma girince sayfa açılmıyor tuhaf bi durum internettede benzerine rastlamadım

tam olarak bu şekilde

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    85,8 KB · Görüntüleme: 858
ee yalnız başka hesapla girince sorun olmuyor sadece benim hesabımda olan bir durum facebook yardıma girince sayfa açılmıyor tuhaf bi durum internettede benzerine rastlamadım

tam olarak bu şekilde
Facebook içinde kullandığın bir uygulamadan kaynaklı olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı