Facebook grup adını değiştiremiyorum

srdem

Hectopat
Aldığım kişi en son 12 Mart 2020'de değiştirmiş. Bugün Nisan'ın 14' 1 ay 2 gün olmuş. Facebook 28 günde 1 defa değiştirebilirsiniz diyor. Eski adı silip yeni adı kaydettiğimde herhangi bir değişiklik olmuyor.

Şöyle söyleyeyim telefon'dan Google'dan girdim Facebook'a
Üzgünüz bu özellik şuanda kullanılamıyor
Bu istek yerine getirilirken bir hata oluştu daha sonra tekrar dene uyarısı verdi.
Facebook uygulamasından ad değiştirmeye girince adınızı 28 günde sadece 1 kere değiştirebilirsiniz diyor.
12 Mart'ta değiştirilmiş en son bugün 14 Nisan 1 ay 2 gün olmuş

Yıllarca Facebook üzerinde sayfalar ve gruplar yönettim bir çok isim değişikliği yaptım. Sayfalarda beğeni sınırı vardı bilirsiniz belki? Gruplarda o yoktu, sadece yönetici tarafından yapılan ayarlar ve erişim sınırıyla alakalıydı isim değiştirme.Şuan da grubumun adını değiştirebildim bir sorun gözükmüyor. Bilgisayar üzerinden tekrar dener misiniz?

Aldığım kişi en son 12 Mart 2020'de değiştirmiş. Bugün Nisan'ın 14' 1 ay 2 gün olmuş. Facebook 28 günde 1 defa değiştirebilirsiniz diyor. Eski adı silip yeni adı kaydettiğimde herhangi bir değişiklik olmuyor.

Sorunu nasıl çözdün? Ya da ne kadar zaman sonra çözüldü? Aynı sıkıntıyı yaşıyorum. 30 günü geçti değişmiyor basıyorum olmuyor.

Sorunu çözen oldu mu? Aynı sorunu bende yaşıyorum. Süresi dolmuş olmasına rağmen değişmiyor.
ellemeyeceksin 15 gün her denediğin gün +1 üstüne koyar bug da kalıyor sistem açılır açılmaz isim değiştirince normalde 1 günü var ama erken açıyor oda denendiği için 15 gün süre uzatıyor bugünden itibaren 15 gün deneme sonra yap

Geri
Yukarı