Facebook hesabı çalındıktan sonra kodmatik kodu gelmiyor

Sametsezgn

Decapat
Geçenlerde komşunun hesabı çalınmış, çalındıktan sonra hesaba e-mail ve telefon numarası eklenmiş. Şifreyi değiştiriyorum lakin adam kodmatik koyduğu için SMS gelmiyor. Facebook'a kimlik doğrulama yaptım, telefon numarası doğrulama yaptım yine de bir sonuç olmuyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Geçenlerde komşunun hesabı çalınmış, çalındıktan sonra hesaba e-mail ve telefon numarası eklenmiş. Şifreyi değiştiriyorum lakin adam kodmatik koyduğu için SMS gelmiyor. Facebook'a kimlik doğrulama yaptım, telefon numarası doğrulama yaptım yine de bir sonuç olmuyor. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Facebook'a mail atın eğer geri dönüş alamazsanız tek çare siber suçlar.

Eğer hesaba giriş yapabiliyorsanız çok hızlı bir şekilde ayarlar kısmından Facebook Verilerini dosya halinde indirin. O hesaba giriş yapılan IP adresinden tut hangi cihazla saat kaçta giriş yapılmış her türlü bilgiyi indirebilirsin. Hesabı kurtaramazsan şikayetçi olurken çok işine yarar.

Eğer hesaba giriş yapabiliyorsanız çok hızlı bir şekilde ayarlar kısmından Facebook Verilerini dosya halinde indirin. O hesaba giriş yapılan IP adresinden tut hangi cihazla saat kaçta giriş yapılmış her türlü bilgiyi indirebilirsin. Hesabı kurtaramazsan şikayetçi olurken çok işine yarar.

Zaten Facebook log vermiyor mu? Siber suçların çalan kişinin IPS'ini bulması 1 saat bile sürmez.

Eğer hesaba giriş yapabiliyorsanız çok hızlı bir şekilde ayarlar kısmından Facebook verilerini dosya halinde indirin. O hesaba giriş yapılan IP adresinden tut hangi cihazla saat kaçta giriş yapılmış her türlü bilgiyi indirebilirsin. Hesabı kurtaramazsan şikayetçi olurken çok işine yarar.

Girilmiyor işte çift faktör koymuşlar.
Zaten Facebook log vermiyor mu? Siber suçların çalan kişinin IPS'ini bulması 1 saat bile sürmez.

Adam gitti bir şey olmaz demişler.

Adam gitti bir şey olmaz demişler.

Bir şey olmaz deme haklarına sahip değiller en yakın savcılıga giderek suç duyurusnda bulunun veya facebooka mail atın başka hiçbir şey gelmez elinizden umarım geri alabilirsiniz. Facebooka mail atıp eski bilgileri sağlayın 24 saat içinde cevap verirler.

Dosya Ekleri

• asdasdasd.jpeg
    asdasdasd.jpeg
    52,9 KB · Görüntüleme: 54

Geri
Yukarı