Facebook hesabım çalındı

pcsorunu

Femtopat
Daha fazla  
Facebook hesabım Tayvan'dan çalındı ve her şeyim değiştirildi. Epostaya istek atıyorum adama gidiyor kod.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onceden gelmis olan eposta (facebookun gonderdigi) bir kurtarma linki iceriyor ordan kurtardim ama uzun surdu. Ve hesaplar merkezinden kaldirildigi icin dedigim gibi ben mudahale edene kadar her şeyim silinmişti

Kurtarma e postaniz vs varsa yada hesap hala hesaplar merkezindeyse oralardan deneyin. Yada facebook musteri hizmetlerine yazabilirsiniz

Hesap 2012 de 7 yaşındayken oluşturulmuştu içinde kurtarma e postası yoktu her şeyi denedim olmadı artık spam atıp bekleyeceğim.

Siz de şikayet ederseniz sevinirim
Hesap bu:

Hesap 2012 de 7 yaşındayken oluşturulmuştu içinde kurtarma e postası yoktu her şeyi denedim olmadı artık spam atıp bekleyeceğim.

Siz de şikayet ederseniz sevinirim
Hesap bu:

Hocam sizin hesabinizi uygunsuz seyler paylasmak için kullanmislar benimkini direkt temizlediler. Yani baktığımda giris konumu tayvan gorunuyordu ve 2 saat icinde her seyimi sildiler sizin fotolar duruyor glb bunlari ustune atmislar hala umut var yani

Hocam benimkinin giriş konumu da Tayvan ve bu paylaşımlar günlük yapılıyor ne denediysem çözemedim sorunu her yere baktım ama bir çözüm bulamadım ne yazık ki.

Geri
Yukarı