Facebook hesabımın çalınması

Andro oyuncu

Hectopat
Arkadaşlar, 1 ay önce Facebook hesabım çalındı. Geri almaya çalıştım fakat o Facebook hesabına kayıtlı olan telefon numarsına hiçbir şekilde erişimim yok. Bana yardım edebilecek var mı? Çalma falan bu konulardan hiç anlamam.

Arkadaşlar, 1 ay önce Facebook hesabım çalındı. Geri almaya çalıştım fakat o Facebook hesabına kayıtlı olan telefon numarsına hiçbir şekilde erişimim yok. Bana yardım edebilecek var mı? Çalma falan bu konulardan hiç anlamam.

Valla hesap GG olmuştur. Genellikle çalıp deeb web veya darknet gibi ortamlarda dolar karşılığında satıyorlar. İnşallah alırsın ama çok zor maalesef. O adam satıp parayı cebe koymuştur bile.

Ve 1 ay olmuş yani bu süre aşırı fazla olduğu için adam satmıştır, parasını almıştır. Sattığı kişide satıp parasını almıştır, aşırı geç kalmışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı