Facebook hesap açma sorunu

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Facebook hesabını mail ile açsam 5 dakika sonra hesap kitleniyor, telefon numarası istiyor. Telefon doğrulama yapıyorum, yarım saat içinde yine kitleniyor. Selfie çek, yükle diyor. Dediğini yaptım, 1 gün geçti hala hesap kitli ve şu yazı yazıyor:

Facebook'u Şu Anda Kullanamazsın
Bize gönderdiğin fotoğrafı inceliyoruz.
Her zaman güvenliğini önemsiyoruz, bu yüzden inceleme tamamlanana kadar Facebook'u kullanamayacaksın.

Facebook hesabını mail ile açmasam, telefon numarası ile kayıt olsam, yine 5-10 dakika içinde hesap kitleniyor. Yine selfie istiyor.

2-3 ay önce yine böyle sorun olmuştu, selfie fotoğrafımı yüklemiştim, 2 gün inceleniyor dedi. Sonra hesap kapatıldı yazdı. Galiba bu hesap da kapatıldı yazacak. Ne biçim sistem bu ya...

Son düzenleyen: Moderatör:
Mail veya telefonu var mı ki?

Edit:

Hesap Kapatıldı

Hesabın kapatıldı. Herhangi bir sorun veya kaygın varsa, bununla ilgili SSS sayfamızı buradan ziyaret edebilirsin.

Son düzenleme:
Aynı sorun bendede mevcut. 3 kez hesap açtım telefonu kaydettim, email'i kaydettim yinede kapattılar hesabımı. VPN gibi şeyler kullanmadan açtım hepsini. Yardımcı olabilecek misin ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı